Wpis z mikrobloga

@essos: Przysrał się do tego, że ktoś kupuje drogie ubrania jednocześnie wyrażając zbulwersowanie, że ktoś śmiał przysrać się do niego o chodzenie w klapkach a to przecież jego sprawa. Logika (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@essos: ale co to za zaglądanie komuś do portfela, jak zarobiła, a nie ukradła niech wydaje na co chce. Równie dobrze można się przyczepić, że ktoś kupuje tanie ciuchy jednosezonowe, które są po prostu śmieciami i ich produkcja i utylizacja jest mega szkodliwa dla środowiska. ALE SĄ TANIE.
Takie drogie ciuchy to chociaż uszanują i dłużej ponoszą, a nie kolejny haul z sieciówki ze szmatą, która po 2 praniach będzie do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@essos: Ostatnio się odkleił, zamalował logo na rowerze, bo mu przecież firma produkująca rower nie płaci, więc nie będzie ich promował. Z ubraniami może myśleć podobnie, dlatego nie chodzi w markowych.
  • Odpowiedz
@essos: Ja podzielam jego zdanie, że ludzie, którzy kupują sobie t-shirt Gucci, na których ich ledwo stać - tylko po to, aby poczuć się exclusive to wsiurstwo xD

Z tym "najnormalniejszym" to bym nie przesadzał. Wardęga nagina rzeczywistość w drugą stronę i stworzył sobie wizerunek kloszarda i sprawiedliwego bożyszcza czym zdobył zaufanie setek tysięcy ludzi - "bo on taki prawdziwy, i taki nie na pokaz". ( ͡° ͜ʖ ͡
q.....i - @essos: Ja podzielam jego zdanie, że ludzie, którzy kupują sobie t-shirt Gu...

źródło: comment_1652527578gWDo0GrqYqVy2GXX7oDvzh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@essos: Jako osoba która również nie ubiera się jakoś turbo, mega drogo. Mogę napisać z czystym sumieniem, że tutaj ten Obi-Wan-Kenobi z pod Warszawy odkleił się bardzo mocno. Na przykład ja zachowywałem się w dokładnie taki sam sposób kiedy nie było mnie stać na markowe obuwie lub cokolwiek innego i tłumaczyłem sobie to w sposób taki jak byłem młodszy. Ogólnie muszę też obronić Kasix w tym momencie bo dokładnie pamiętam, że
Cztero0404 - @essos: Jako osoba która również nie ubiera się jakoś turbo, mega drogo....

źródło: comment_1652528366ZYdMG8VNbzv4p10HGh2NZ1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@essos: niby ma rację, ale nie do końca. ja od lat kupuję jeden model spodni hugo bossa (500-600zł szt) i tshirty (100-150 zł szt) bo są naprawdę dobre, rozciągliwe, przylegające do ciała, ale nie ściskające, oddychające itp
  • Odpowiedz