Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego ludzie pracują na produkcji ?
Niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego i czemu te miejsca są jedynymi z gorszych na rynku pracy.
Dlaczego panują tam takie warunki i ludzie sie na to godzą?

Są różne praca gdzie wiele się nie wymaga od pracownika ale żadna nie dorównuje idiotyzmami produkcji.

Ze wszystkich miejsc gdzie robiłem produkcja wyglądała zawsze tak samo.
Masz być 10 min przed na hali lub czekać przed, trzeba się odbijać nawet jak idzie się do kibla, nawet jeżeli jeszcze nie zaczęli to dostaniesz po łbie za 3 minutowe spóźnienie i określona przerwa 20 min lub 15 i 5. Żadnych odstępstw
I może to dałoby się znieść gdyby nie to że sama robota to wielka nuda i osoby które tam pracują to dramat.
Roba to kompletna nuda. Non stop to samo przez 8 godzin , dni czy tygodnie zależności czym firma sie zajmuje.
Jak będziesz robił za wolno nawet jeżeli nie wpływa to na tępo innych lub pożnie nadgonisz robotę to dostaniesz opieprz
Robisz za szybko by mieć chwilową przerwę na odsapnięcie? Opieprz i dostajesz coś jeszcze do roboty . Nie ma że nic nie robisz
Musisz trzymać ich idiotyczne tępo nie ma że inaczej
Słuchanie muzyki? Będzie opieprz (co z tego że nie stwarza to zagrożenia, nie jedziesz sie z nikim komunikował i na twoim stanowisku posiadanie zagłusza za na nic nie wpływa)
Telefony zostawiam w szafkach bo jak zobaczą to OPIEPRZ

Najlepsze jest to że często nawet nie od kierownictwa słucha się narzekań tylko od pracowników. Normalnie jakbyś był w auschwitz i kary będą grupowe xDDDDDD
Co do samych pracowników czujesz się jakbyś robił robił obcym narodem. Nawet jeżeli nie jesteś rozmowy i stroisz od ludzi to oni są jeszcze gorsi. Nic nie mówią a jak gadają to takie bzdety że lepiej by była ta cisza
Kierownictwo to często buractwo do kwadratu. Do wszystkiego sie przyczepią, na wszystko znają odpowiedz a jak prosi się ich o coś bo czegoś brakuje to z 40 min ich nie ma. Nie ma to ja zarabiać z 3 stówy więcej i wnerwiać innych do koła bo uważa sie za #!$%@? wi kogo.

No i trzeba jeszcze pamiętać o panujących hałasie na niektórych produkcjach bo robisz przy maszynach i nieludzkim systemie 4 brygadowy

Za takie same pieniądze każda inna robota wydaje się lepsza.
Nawet magazyny (najlepiej które nie są połączone z produkcją) gdzie zimą piździ jak w kieleckim.
Ludzie są bardziej przyjaźni , kierownictwo się nie narzuca jak nie przegina się z nieróbstwem , wyjść na fajkę przed bramę potrafi być z 5 razy i dalej jest cała przerwa.
Sama robota może być inna nawet jakbyś pakowa tira to paczki wyglądają inaczej xD

Oczywiście nie jest tak wszędzie i może być to piekło ale jednak masz większe szanse na raczej przyjaźniejsza atmosferę niż takowej produkcji.

#praca #pracbaza #pytanie #produkcja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627d9ede7ad32e657d2e821c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jestem mechanikiem maszyn w pewnej firmie gdzie jest produkcja i wcale nie jest tak jak to opisałeś, ale może o wynika z tego, że nie jest to żadna wielka firma. W każdym razie, atmosfera raczej bardzo miła, koleżeńska. Na produkcji niby robi się te same rzeczy, ale jest to trochę zautomatyzowane więc nikt nie gani za używanie komórki, więc się nie nudzi raczej. Czasami szef da jakieś inne
  • Odpowiedz