Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że jesteście w stanie słuchać wszystkich durnot, które Tiger mówi, ale jak zaczyna mówić, że zrobiłby coś ale nie ma czasu bo prasuje, albo nie ma czasu bo jest zalatany i musi załatwiać sprawy, podczas gdy pracuje jakieś 6 godzin dziennie (czasem pełną zmianę) po czym nie robi kompletnie nic, bo taki ktoś ma zero spraw do załatwienia i obowiązków? Zawsze jak to słyszę mnie cholera bierze. 99,9% ludzi na świecie PRACUJE i ma czas na wszystko, a on musi planować z wyprzedzeniem instalowanie Need for Speeda, bo kuźwa pracuje... Aż mnie czensie jak to słysze wizowie.
#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: tym bardziej ze mozna - a nawet przy jego "sprzęcie" powinno się instalowanie włączyć w nocy gdy idzie spać, albo gdy wychodzi do pracy na 4 godziny, żeby przy powrocie zastać z 30% na pasku postępu. Beb
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: JA instaluje Nyd for Spyda na konsoli z aplikacji w telefonie na śniadanku w pracy, wracam i mogę grać. Do tego jednak trzeba mieć IQ chociaż kamienia leżącego w rowie, a Tiger się cofa w rozwoju w zastraszającym tempie.
Jak chlal to się jakoś trzymał kupy, ale teraz to tak zgłupiał, że aż się zastanawiam czy się od Korby jakąś grzybica mózgu nie zaraził od piłowania pięt zębami.
  • Odpowiedz
@FilmikizHumorkiem: Mnie denerwuje jak on zaczyna pieprzyc jak emeryt. "hejty hejtami, ale wszystko z umiarem...", "kiedys to bylo a teraz to nic...", "ja juz jestem za stary na takie rzeczy..." i jak jeszcze zaczyna gadac o polityce ze np "kazdy chce 500+ a robic to ni ma komu...". To jest slowo w slowo zerzniete od starych dziadow, z ktorymi przebywa w ALA pracy. I potem w kolko to samo, naprawde
  • Odpowiedz