Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@losowynick13: ela gawin youtuberka z krakowa 53 letnia, ma córkę lat 12 która pojawia się regularnie na nagraniach, sama elunia niedawno bo 1go maja na swoim discordzie ogłosiła nienawiść do swojej córki i powiedziała wprost, że jej nie chce i że ma wy%^&*lać do jej matki (która ją utrzymuje od wielu lat i wyhodowała to kur%^&ko) a to tylko jeden z jej wielu odklejeń
  • Odpowiedz
@StaraMenelica: gdyby nie helena i jej stary, to elka już lata temu by była w Choroszczy. Tak to jest, jak się dziecku pozwala na wszystko, przepycha przez studia siłą, nie daje miłości, hoduje się zamiast wychowywać i pozwala na ebansko z innymi (bo Eleonora mówiła, że liczba jej kochanków jest 3 cyfrowa). Brzydka nie jest, nawet jak na ten wiek, to się nie dziwię (ino brudna i o wątpliwej jakości zdrowia,
  • Odpowiedz
@Metyl_90: Nie no, ja myślę że byłby z niej dobry gilf. Kolega w podobnym wieku co ja (33 lata) wyrwał chętną 53-latkę z mega dobrymi genami, że wygląda jak dobra 30-latka. Zrobiła sobie piczkę i piersi w formie operacji plastycznej i grzmoci się jak kotka w rui (mąż poszedł do piachu, zostawił mnóstwo hajsu, a ona obiecała sobie nie odmawiać niczego). Także da się, a Elka nie wygląda źle i coś
  • Odpowiedz