Wpis z mikrobloga

@panzyd: Finlandia od dawna jest mocno zintegrowana z systemami NATO i ściśle współpracuje z sojuszem, a Erdogan prawdopodobnie usiłuje coś ugrać w zamian za nierobienie siary - nie padło definitywne "nie i koniec", a szantażotargowanie koncesji to ich stara i sprawdzona tradycja. rewolucji raczej nie będzie
  • Odpowiedz
@Duszqable: nie bądź ignorantem

Wygrała wybory obiecując, że zmniejszy tydzień pracy z 40 do 24 godzin (-40%) przechodząc z 5 dni/8h na 4dni/6h.

Jeśli uda jej się to wprowadzić gospodarka Finlandii zanurkuje
  • Odpowiedz
@EndThis: Ostatnio mam taką fantazję seksualną.
Chciałbym, żeby Pani Premier (specjalnie z dużej) usiadła mi swoim jędrnym, fińskim, wcale nie wymagającym pracy chirurga dupskiem na twarzy. Wyobrażam sobie jak przychodzi do domu po ciężkim dniu, zmęczona i lekko wkur#iona, bo musiała znowu użerać się z kacapami jak zwykle knującymi coś za granicą i ma ochotę na relaks. Każe mi położyć się na płasko na podłodze, po czym ściąga ubranie wierzchnie,
  • Odpowiedz
@chigcht: dokładnie to samo mówiono gdy skrócono dzień pracy do 8 a w wielu krajach do 7 godzin. Hurr durr jak to nie 12??!! Gospodarka zanurkuje!!

Jak to dzieci nie mogą pracować? Gospodarka zanurkuje!!

Jak to urlopy zdrowotne??!!
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@panzyd: dlaczego Turcja miałaby się nie zgodzić? Już prędzej Węgry albo nawet Szkopy. Erdoganowi dadzą wolną rękę w kwestii Turków Górskich czy co on tam obecnie chce i wtedy klepnie bez problemu.
  • Odpowiedz
@japycz: No popatrz ty wychowałeś się w rodzince hetero a czerep masz zlasowany jakby batalion ruskich czołgów po nim przejechał wiec może jednak problemów z banią należy się doszukiwać gdzieś indziej
  • Odpowiedz
: No popatrz ty wychowałeś się w rodzince hetero a czerep masz zlasowany jakby batalion ruskich czołgów po nim przejechał


@TerynMant: nie wiesz tego.

wiec może jednak problemów z banią należy się doszukiwać gdzieś indziej


@TerynMant: może tak może nie, pewne skłonności występują u ludzi wychowanych w niepełnych lub "odmiennych" rodzinach zdecydowanie częściej i jeśli próbujesz z tym dyskutować to znaczy że jesteś debilem i przyjmujesz narrację "wykopem
  • Odpowiedz