Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad zakupem "dziecku" konsoli #nintendoswitch chciałbym kupić np tutaj
https://www.mediaexpert.pl/gaming/nintendo/konsole-nintendo-switch/konsola-nintendo-switch-kontroler-switch-czerwono-niebieski-z-neonem-new

W związku z tym mam kilka pytań
1.czy są jakieś darmowe gry?
2.czy jest jakiś abonament jak np. Xbox game pass gdzie jest mnóstwo tytułów?
3. Czy ta konsola z linku media expert jest w miarę dobra bo z tego co doczytałem to są jakieś wersje?
4. Czy da się na niej zagrać w starego poczciwego mario bross?
Pobierz
źródło: comment_1652469428fcho67Cwvp21uFM2aBcYpD.jpg
  • 16
@bury256:

1) Trochę się pewnie znajdzie, np. Fortnite
2) Nie. Jest jedynie Nintendo Online, które kosztuje, tam jest trochę starych tytułów z lat 80-90'
3) Wydaje mi się, że ta wersja jest ok, bo jak czytam jest to ta z lepszą baterią
4) Da się, tylko patrz punkt 2.
@bury256: jak młodego nie interesuje multiplayer ani online to kup i przerób konsolę, będziesz miał wszystkie gry za darmo które można pobierać jak z eshopu, wchodzisz w dedykowaną apke która imituje eshop i masz dostepne wszystkie gry do pobrania
@bury256: używaną konsolę nadającą się pod przeróbkę to raczej taniej nie dostaniesz niż obecne nowe wersje w sklepach, do tego będzie bez gwarancji i dzieciaka nie nauczysz szanowania tego typu rozgrywki, bo zapewne będzie chciał multum gier, którymi tylko chwile pobawi się i porzuci; to tak jak z zabawkami jak się ma zbyt duży wybór :)

No i zależy w jakim wieku dzieciak, bo wg mnie wbrew pozorom to jest mało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glos_zenady: wiesz masz rację i chyba zdecyduje się na nową konsole i z dwie gry. Dziecko trafiłeś 6.5 roku więc zacznie się każda gra po 5 minut bo za dużo tego będzie. Córka uwielbia mario tą starą wersję z NES więc wezmę jej,... No właśnie jakie mario aby było podobnie grywalne do starego polecisz?
No i starej wezmę ten ring aby mnie nie zabiła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@glos_zenady: na początek wezmę ta U Delux tylko powiedz mam kupić gdzieś w necie czy jest sklep online? Bo nie chce aby przyszła konsola i nie można będzie w nic zagrać
@bury256: Możesz kupić w eshopie, ale żeby założyć konto i zrobić zakup potrzebujesz… konsoli

W pudełku tez jest do kupienia, najlepiej szukać na allegro/olx/sklepach specjalistycznych (niekoniecznie elektromarkety typu MM)