Wpis z mikrobloga

Kolejna laska okazała się blacharą, ale mówi że Ferrari nie lubi i nie zrobi na niej wrażenia.

Powiedzieć, że w głowach i dupach się poprzewracało to jak nic nie powiedzieć. Odklejenie od rzeczywistości osiąga już astronomiczne rozmiary, ale wszechświat jest w zasadzie nieskończony, więc końca tego chyba nie będzie.

Tylko ciekawe co ma powiedzieć taki zwykły mirek, który nawet samochodu nie ma. Chyba po prostu "it's over".

#tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 15
@Capri-Sonne: moim zdaniem jeśli ktoś już wie na czym polega ten cały rynek matrymonialny i przy okazji ma podobną sytuację do osób obecnych na tagu powinien zrezygnować na parę lat z różnych rozrywek i skupić się na gromadzeniu zasobów i wydawaniu jak najmniej na niepotrzbne rzeczy typu gierki, smakołyki, alkohol, papierosy i inne zachcianki. Zasoby to rzecz która o zgrozo jest ze 100 razy bardziej trwała niż wszelakie relacje międzyludzkie, nawet
@SalemWitch: trzy cztery miechy i będę chudy jak oski, ale zdobywanie zasobów mnie tak bezpowrotnie wypruło że na randkę to można mnie co najwyżej do lasu zabrać ( ͡° ʖ̯ ͡°) taki to wygryw

@Kebab_po_browarze: tydzień nic w robocie nie zrobiłem bo ledwo w chałupie wytrzymuję i włóczę się po mieście bez celu, więc dokańczam teraz wszystko na wczoraj, a nie czekaj piszę na wykopie i
Kolejna laska okazała się blacharą, ale mówi że Ferrari nie lubi i nie zrobi na niej wrażenia.


@Capri-Sonne: Ahh ten uczuć kiedy kupiłeś Ferrari a dalej nie wystarcza. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sprzedaj i kup Bentleya albo zapytaj lepiej wcześniej w jakich markach się lubuje.
Bez bawary e36 nie podchodz


@PeterFile: chyba pod gimnazjum (jak jeszcze było) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie to nie zdziwiłbym się jakby taka tępa dzida olała gościa w ferrari a poleciała na jakiegoś mustanga szrota za 40k bo bardziej hałasuje xD
@De_Fault: byłem zbyt zajęty wymienianiem wszystkiego na nowe żeby się zastanawiać nad swoim położeniem. bliżej 15 ale niedługo wyżej, a szarej myszki nie ma i nie będzie bo nie mogę nawet po galerii przejść bez odruchu wymiotnego, a co dopiero przekopać się przez kilkaset karyn żeby znaleźć tą najmniej okropną. za rok czarodziej
ale mówi że Ferrari nie lubi i nie zrobi na niej wrażenia


@Capri-Sonne: Jezu, człowiek zarabia 20k do ręki, mieszkanie spłacone i max. możliwości to jakaś Seria 3 w leasingu. Trzeba na to #!$%@?ć, w krzyżu łomie od programowania. Może to jakaś bananowa lux dziewczyna co ogląda za dużo jutuba?