Wpis z mikrobloga

Siemanko,

tydzień jak z bicza strzelił, a więc znów na YT pojawił się 90-minutowy zapis spotkania w "O To Chodzi" przy Piotrkowskiej 79. W spotkaniu uczestniczył Leszek Milewski oraz ja, czujne oko kamery wyłapało wymianę argumentów w następujących obszarach:

- czy nowa Liga Mistrzów będzie zrozumiała dla takiego pół-idioty jak ja i dlaczego nie ma na to szans?
- przybliżamy nowy format Ligi Mistrzów, ale poległem na trzecim zdaniu zasad
- przybliżamy nowy format Ligi Mistrzów, ale Leszek poległ na piątym zdaniu zasad
- konkluzja: wszyscy wiedzą czym jest system szwajcarski, więc nie trzeba go wyjaśniać. My nie wiemy, ale niestety nikt nie chce nam tego wyjaśnić.
- czy na pewno to hotel Awiator jest w Radomiu, czy może jednak to Radom mieści się we wnętrzach hotelu Awiator?
- Doktor Buza - czy to profesor Wilczur?
- czy doktor Buza przepisuje na katar nowego portugalskiego pomocnika z 2. ligi mołdawskiej?
- po co są licencje i czy tylko po to, by raz na jakiś czas je odebrać mojemu ŁKS-owi
- droga przez życie. Ciężka.

Dzięki za wszystkie komentarze, opinie, plusy i ciepłe słowa sprzed tygodnia, to naprawdę budujące i motywujące. Z przyjemnością chodzi się do roboty, zwłaszcza, że Leszek ostatnio tak dokazuje, że naprawdę trudno było zachować powagę przy jego sugestii, że doktor Buza przysięgał na święty obrazek, że ma wszystkie uprawnienia.
Tag do czarnolistowania: #tetrycy

Tagi tematyczne: #goalpl #ekstraklasa #pilkanozna #radomiak #ligamistrzow

Link do YT:
Jakub_Olkiewicz - Siemanko,

tydzień jak z bicza strzelił, a więc znów na YT pojawi...
  • 10
@rafaleff: czy ja wiem, na Weszlo dopiero ostatnie 2-3 miesiace to byl skok wyswietlen, tak to raczej sie trzymalismy w normie od 22 do 30, teraz mamy od 20 do 28. Jeszcze zaden odcinek na goalu nie bylby wsrod 3 najgorzej wyswietlanych, gdyby wliczyc te z Weszlo.

Nade wszystko poza tym - my sie serio spodziewalismy, ze zaczniemy od 5, moze 10k raz w tygodniu. Czasem teraz jestesmy 3-4 razy i