Wpis z mikrobloga

@mirekwirek:

przyjemne?


tak

przekleństwa


chłopie to jest rap, jak chcesz muzyki bez przekleństw to ci się gatunki pomyliły

tragiczne autotuny


bardzo fajnie użyty efekt, urozmaica kawałek

tekst o niczym


tekst wcale nie jest o niczym, tylko jest melancholijny, dziewczyna sobie wspomina stare czasy słuchałeś tego kawałka w ogóle czy komentarz z generatora? Bo brakuje jeszcze nazwania tego hip-hopolo i będzie gatekeeperskie bingo.

Chyba stary już jestem


nie, po prostu uprzedzony
@mirekwirek:

jak dla mnie to nie efekt a tuszowanie zdolności artystki.


ale to nie kwestia twojej opinii tylko faktów a fakty są takie, że autotune w takiej formie jaką słyszysz to nie jest żadne tuszowanie. Przeczytałeś jakieś bzdury o autotune w internecie i teraz powtarzasz bo gdybyś sam trochę pobawił się taką wtyczką albo poczytał rzetelne info na ten temat w necie to byś takich rzeczy nie opowiadał, o rozróżnianie autotune
Przeczytałeś jakieś bzdury o autotune w internecie i teraz powtarzasz


@ShadyTalezz: niestety nie mogę się tutaj zgodzić z tobą i co nie co w temacie znam się. Ale ...

Skoro napierd...alnie w koło ile da się
Gdy kure..ska muza dla was r..cha się
#!$%@?..y autotune mocna muzę daje
To ja gów..no znam się i się poddaję
@mirekwirek: dostałeś cały zestaw argumentów, na żaden nie odpowiedziałeś, do niczego się nie odniosłeś rzeczowo i mi jakimś wierszykiem wyjeżdżasz, nie wiem czy się śmiać czy płakać, że z takimi ludźmi tu siedzę.
No i wymowne, że w wierszyku bluźnisz a do piosenki się o nie czepiałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz: Jeżeli chciałeś merytoryczną dyskusję i masz teraz do mnie pretensję o jej brak to chciałbym ci powiedzieć, że ty ją źle zacząłeś

Przeczytałeś jakieś bzdury o autotune w internecie i teraz powtarzasz bo gdybyś sam trochę pobawił się taką wtyczką albo poczytał rzetelne info na ten temat w necie to byś takich rzeczy nie opowiadał


Dobrej nocy