Wpis z mikrobloga

@dianeyoung: Dobrze, że wreszcie jest jakieś info, bo ktoś tu regularnie wpuszczał ploty, że widziano ich razem w W-wie. Ja nie stawiałem, że oni są tak crazy jak Krzysio i Paulinka, co totalnie do siebie nie pasują, a dalej sobie dają szanse. Ona potrzebuję gościa w ciuchach ,,Tomka", czyli męża Agniesi, leniwego Brata Siostry co nic jej nie poda, bo on żyję w trybie ,,NIE chce mi się", ewentualnie ,,IMPREZA", a
@galicjanin: @Aurelia2021: Taczka może tak, ale wytrzymałość 25-letniej konstrukcji przy zderzeniu czołowym jest wątpliwa. Tylko 25-letnie auta co jako nowe nie kosztowały więcej niż obecna wartość najtańszej Dacii (około 60 000 zł), teraz dalej przechodzą przeglądy to jest pytanie jak diagności je dopuszczają? To tak jakbyście na Amidze chcieli odpalić Worda. Może jakoś się da, nie wiem. W sumie poprzeczka jest nisko zawieszona, to może faktycznie w takim rankingu Adam
@Sylwiusz89: te starsze auta są trwalsze i bardziej wytrzymałe niż te nowe, które są mocno wyżyłowane po downsizingu, napakowane chińszczyzną i robione na 200k km przebiegu. Taka Almera może przeżyć współczesne Qashqaie.
@galicjanin: To prawda, że silniki czy skrzynie biegów były lepsze, ale ,,blacharka" auta po 25 latach i brak systemów bezpieczeństwa może sprawdzi się w jeździe po mieście, ale jedź taką puszką 140 km/h na autostradzie. Jakoś nikt nie korzysta z Nokii 3310, mimo, że też tak jak Iphone 10 służyła do dzwonienia, ale jeszcze miłośnicy Almery się gdzieś trafiają. Jak te auto przez 25 lat nie miało dzwona i trzyma się