Wpis z mikrobloga

Moje typy na Fame MMA 14

Muran-wydaje mi się, że Alan ma bardzo duża presję na sobie a jak wiemy jego psycha jest słaba jeśli chodzi o walki w oktagonie. Muranscy go trochę potyrali na konfach+ dostał lepca od Denisa. Muran ma twardy łeb i dobra kondycję. Mimo ze będzie wolniejszy myśle ze jest w stanie w MMA #!$%@? alana który raczej umie tylko stójkę.

Szeliga-Tu poprostu liczę ze szelidze siądzie jakis cep i usadzi normana, klatka rzymska jest dla niego zbawienna bo nie będzie musiał biegać za normanem, jest ryzyko ze Norman się dobrze zasłoni i Szeliga się spompuje od ciosów ale kurs warty grzechu (i tak rzucam kupon za dychę to można sobie poszaleć)

Wiewiór-chłop ma zajebiste zapasy i wytrzymałość, Krycha nie byl w stanie zdominować sashy który uja co trenował to co dopiero z doświadczonego wiewióra. Imo easy win dla jego

Xayo-ostatni występ nitra to była porażka w #!$%@?, gość nie ma w ogóle koordynacji i jest słaby. Xayo lepsze warunki fizyczne i jestem pewny ze dużo lepiej bije od mleka. Jeżeli nitro go nie trafi w nos który może być pięta achillesowa ksaja to nie ma opcji żeby w jakikolwiek inny sposób wygral.

Kociołek-ostatnia drama na bank wpłynie jakoś na dyspozycje fagaty, na pewno nie będzie skupiona na walce tak jak Monika. Obserwując ich tarcze itd to można stwierdzić ze Mona lepiej się rusza. W walk bab zawsze ryzyko ale wrzucę se na kuponik

Laluna-mówią ze dobrze tarczuje i cos nie coś potrafi, pewna siebie i patologiczna. Ta dziewczyna co weszła do walki ma bardzo mało czasu żeby się czegoś nauczyć i wątpię żeby jej psycha dźwignęła taki tłum ludzi i cała otoczkę ale tak naprawdę uja o niej wiemy wiec tez trochę ryzyk.

Jeszcze przed postawieniem obejrzę sobie media krening żeby obczaic co te klauny pokażą i wtedy najwyżej będę coś poprawiał
#famemma
  • 11
@playerxxx: wiadomo ze ma małe szanse ze wygra bo jego jedyna opcja to lucky punch ale kupon leci za dychę nie za tysiaka wiec uja tracę, robie to tylko żeby jakieś emocje były podczas oglądania