Wpis z mikrobloga

halo #plock #motocykle - czy w Płocku są jakieś cykliczne spotkania motocyklowe? Kiedyś trafiłem na jakąś informację, że co czwartek przy molo się spotykacie ale nie wiem czy to jest aktualne i jak to wygląda - bym podbił z #lodz piąteczkę przybić ;)
  • 14
  • Odpowiedz
@dean_corso: a adres jakiś? Tam normalnie można podjechać? O której godzinie zaczynają się te spotkania? W którymś konkretnie miejscu zbiórka jest? Bo podejrzewam że obiekt duży ale pewnie znajdę bo będzie dużo ludzi
  • Odpowiedz
@bigger: W sensie po co co? nie rozumiem pytania. Podjechać na zlocik, przybić piąteczkę, pogadać z ludźmi. W każdym większym mieście są takie spotkania - np w Wawie kiedyś przy pomniku zygmunta były, w Łodzi są na Auchanie i na Dellu, taka okazja na meeting
  • Odpowiedz
  • 5
@kefas_safek no oto mi właśnie chodziło. Dla mnie te spotkania są bez sensu. Nigdy nie rozumiałem po stać stać gdzieś na parkingu ałszana i łazić ogladac jakieś tam sprzęty z lisimi kitami i słuchać kto jaki to nie jest zajbisty. Tak samo te wszystkie msze na rozpoczęcie sezonu. Uprzedzając pytania. Raz po raz pojadę sobie na jakiś czy inny rajd , ale tych spotów nie rozumiem


  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiałem po stać stać gdzieś na parkingu ałszana i łazić ogladac jakieś tam sprzęty z lisimi kitami i słuchać kto jaki to nie jest zajbisty.


@bigger: to to na zlotach typu msze i rozpoczęcia sezonu. Na takich cyklicznych cotygodniowych to w sumie można powiedzieć że spotykasz ziomków, których spotykasz co jakiś czas właśnie w tym miejscu i zwykle po kilkunasto minutowej pogawędce jedziecie sobie gdzieś razem pozwiedzać / zjeść
  • Odpowiedz