Wpis z mikrobloga

Orki na ten moment przegrywają ale to może się zmienić wybuch bomby nuklearnalej wtedy morale spadną u wszystkich oprócz orków
Zegar tyka jeżeli będą dostawać tak jak teraz to jest kwestia min 2 tygodni im szybciej stracą amunicję tym gorzej dla NAS a nie lepiej taka jest prawda

#ukraina
  • 21
@trinty: myślę że wielu z nas by sobie tego życzyło,ale na razie ruscy nie przegrywają. Nie znaczy że wygrywają,ale jeżeli mówimy o zasobach to mają więcej niż Ukraina i wygląda na to że chcą bardzo długo zbierać wp***ok aż Ukraińcom obie łapy spuchną. Oprócz zatrzymania ofensywy ruskich jeszcze trzeba odbijać teren a są problemy które nie stają przed ruskimi. Odbijanie własnych miast to będzie dramat.
@BFyre: oprócz fali uderzeniowej jest jeszcze promieniowanie po wybuchu zabije 10 razy tyle
Ukr Walczą heroicznie ale wystarczy 1 bomba żeby to wszytko odwrócić
@WiesniakzPowolania: ja nie jestem orkiem ani onucem widzę wygraną Ukrainy i przegraną wszystkich uświadamiam tylko ludzi o realiach
to takie zboczenie żydowskie analityczne
A moja babka pochodziła z Ukrainy

Ukraina już wygrała ale przegrać mogą wszyscy i nic dobrego to nie da tylko śmierć i cierpienie
Potem jeszcze 100 lat promieniowania