Wpis z mikrobloga

Czy można otrzymać zwrot całej kwoty za bilet PKP IC ? Bo miałem jechać dzisiaj o 15.15 do Wrocławia- opóźnienie 245 minut. Kupiłem z Krakowa do Wrocławia o 17.10 - opóźnienie -180minut. Aktualnie jest godzina 19.50 ( aktualnie jestem w busie) żaden z wyżej wymienionych pociągów nie ruszył (według portal pasażera) i nadal jest opóźnienie takie samo jak o 15 lub 17. Trochę śmieszne jest ze mam otrzymać tylko 50% kwoty biletu z takiego opóźnienia (według tego co jest w internecie ) ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pkp #pociagi
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@seaborg442: jq dostałam zwrot kiedys 100% bo pociag, którym mialam jechać się popsuł na pierwszej stacji i nie pojechał wcale, z tą różnicą, że były to przewozy regio
@seaborg442: To co dzisiaj #pkp odwaliło to jest aż nie do uwierzenia. Wypadek w Łańcucie sparaliżował całą trasę z południa na północ (przemysl-krk-wroclaw-szczecin).
Ja miałam tą nieprzyjemność jechać pociągiem z Krakowa do Przemyśla, który nagle w Sędziszowie Małopolskim stanął i stwierdzili, że będzie wracać do Krakowa. Miały być jakieś busy zastępcze - żaden nie pocjechał przez połtorej godziny. Nikt nic nie wiedzuał, na tej stacji nie ma żadnego kiosku żeby durną