Wpis z mikrobloga

jestem dziewczyną i tak mnie d--a zabolała jak zobaczyłam co wypisują tu niektórzy stulejarze, że aż się wypowiem. #fagata poleciała na łatwy hajs i tyle, ale jak widze ile osób pisze, że 90% kobiet tak sie zachowuje i że to jest normalne to rzygać mi się chce. jak d--a jest ambitna i studiuje/pracuje/ma siano to też wiadomo, że nie poleci na robotnika z budowy, ale jej chodzi o to, żeby obie osoby dokładały po równo do wspólnego budżetu i żadne żadnego nie skubało z kasy.

stulejarzom biedakom polecam sprawdzić własne konta i wziąć się do roboty, bo może dlatego jedyne kobiety o których słyszeliście to k--------y ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wardega #famemma #thenitrozyniak #masza
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zuze87: Też jestem laską i wybijanie się na dupie + promowanie tego wśród innych nastolatek jest chore. Tak samo, jak rozkminy w liceum, czy być aktorką p---o, bo nie chce się studiować, czy pójść do normalnej pracy. To już skrajna patologia.

Odnośnie reszty - szony lecące na hajs i fanki „piłkarzyków” mnie nie dziwą, bo to od czasów dody się nie zmieniło. Ale to, co teraz wyrabia się na instagramach
  • Odpowiedz