Wpis z mikrobloga

jestem dziewczyną i tak mnie dupa zabolała jak zobaczyłam co wypisują tu niektórzy stulejarze, że aż się wypowiem. #fagata poleciała na łatwy hajs i tyle, ale jak widze ile osób pisze, że 90% kobiet tak sie zachowuje i że to jest normalne to rzygać mi się chce. jak dupa jest ambitna i studiuje/pracuje/ma siano to też wiadomo, że nie poleci na robotnika z budowy, ale jej chodzi o to, żeby obie osoby dokładały po równo do wspólnego budżetu i żadne żadnego nie skubało z kasy.

stulejarzom biedakom polecam sprawdzić własne konta i wziąć się do roboty, bo może dlatego jedyne kobiety o których słyszeliście to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wardega #famemma #thenitrozyniak #masza
  • 44
@wincm: Możesz dużo zarabiać a dalej być kiepem. Ja tam szacunku nie mam do roboli co bez małpeczki dnia nie zaczną, w czasie roboty oglądają się za dupami 15 letnimi, #!$%@? od nich potem i szansy na awans też nie mają. Będą #!$%@?ć przy łopacie całe życie.
  • 0
@wincm: nie interesuje mnie gdzie pracujesz i kogo znasz, jak masz problem z okresleniem robol ktore z reszta nie ja wymyslilam to pisz petycje do internetowego policjanta
@zuze87: zuze 87 nie jest PRZECIETNA. Alez skad ona jest WYJATKOWKA i zasluguje na kogos WOW typu pilkarz, moz jakis influ. A jak go nie ma to w miedzyczasie popuszcza na baletach w wc itp i na tinder
Jesli 87 to rocznik to jest TAAAAAKĄ EKSTRA PARTIĄ ze zaden do dzis nie chcial jej za zone. Nawet pracownik budowny ktory de facto zarabia wiecej od niej :-) taka super zuzka jest