Wpis z mikrobloga

@51431e5c08c95238: Zabawne, że to można odwrócić -
alt right i Stonetoss kiedy widzą nazioli z USA - oj tam oj tam, to patrioci
kiedy widzą nazioli z Ukrainy - O wy #!$%@? jedne!
  • Odpowiedz
@51431e5c08c95238: @jast: dokładnie, można by pewnie zmienić ten komiks tak, że za tego lewaka dać samego Stonetossa krzyczącego z pięścią "Ukrainian!", a potem przytulającego gdy tamten powie "but a nazi!". To byłoby bliskie jego poglądom patrząc na jego różne komiksy
  • Odpowiedz
No proszę, minęły dwa miesiące i już neuropki nagle lubią nazistów z azova, którzy paradowali na co dzień ze swastykami, bo walczą z rosjanami.

Ziobro zdziwienia
  • Odpowiedz
neuropki nagle lubią nazistów z azova, którzy paradowali na co dzień ze swastykami, bo walczą z rosjanami


@Maister37: ja tam nie jestem neuropkiem i nie szczególnie się tym azovem interesuję, ale przyznam, że podoba mi się to, że strzelają do sowietów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@51431e5c08c95238: on zawsze był #!$%@? bardziej w prawo niż lewo. Plus zawsze publikuję kontrowersyjne treści na tym zarabia( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jest przydatny, pokazał na początku że nft to scam. Zrzucił te swoje tokeny pewnego pięknego dnia, rozeszły się w godzinę, zarobił milion zielonych. Giełda mu zablokowała hajs natychmiastowo , właśnie za kontrowersję( ͡° ͜ʖ ͡°) co powinno pokazać że nft to
  • Odpowiedz
ja tam nie jestem neuropkiem i nie szczególnie się tym azovem interesuję, ale przyznam, że podoba mi się to, że strzelają do sowietów


@Magnolia-Fan: To fajnie, a sowieci podczas WWII strzelali do hitlera, to znaczy że są super ziomeczkami i nie ma sprawy?
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: Ale ja wiem co ty napisałeś, zwróć tylko uwagę pod jakim postem to piszesz i pod jakimi komentarzami. Według neuropy azov to święci i nie można o nich złego słowa powiedzieć, bo jak powiedziałeś "biją sowietów i to jest fajne"
  • Odpowiedz