Wpis z mikrobloga

Lol, właśnie obczaiłem w Falloucie 4, że można ukraść Fusion Core komuś, kto jest wyposażony w Power Armora co w efekcie doprowadza do tego, że ten ktoś musi wyjść ze swojego pancerza a potem ja w to wskakuję xD Mam już nawet nielichą kolekcję pancerzy, a teraz będzie ich znacznie więcej :p

#fallout4 #fallout #gry #heheszki
Pobierz shido - Lol, właśnie obczaiłem w Falloucie 4, że można ukraść Fusion Core komuś, kto ...
źródło: comment_1652254726Ddn8sikUe602nlS7bMtVpe.jpg
  • 22
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shido: To się ucieszysz, jak Bractwo Stali wyląduje przy lotnisku, stamtąd można ściągnąć całe dziesiątki pancerzy ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
@onionspirit: Szczerze mówiąc, to nawet nie używam jeszcze w ogóle tych power armorów, więc rdzeni nagromadziło mi się już ponad 40 xD Na początku gry za bardzo nie trafia się na lokalizacje z rdzeniami, bo te w większości są bardziej na południu, gdzie jest bardziej niebezpiecznie. Ale jeśli chodzi o początek gry to najbliżej jest do Super Duper Mart (jest tam jeden rdzeń) i jeszcze relatywnie blisko jest też w Starlight
@shido właśnie to ogrywam bo nigdy nie grałem w Fallouta i nawet spoko gra, mam już kilkanaście jak nie kilkadziesiąt osad, zamek, schowek na prydwenie a problem z rdzeniami jak był tak jest nadal, ciągle mi ich brakuje, nie wiem skąd ich dobierać, najwięcej przy sobie miałem ich 11 a kończą się zawsze w najmniej odpowiednim momencie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_longer: Czwórka ma sporo wad, ale z modami (nawet bez, ale z nimi nawet bardziej) jeśli lubi się to, co ma akurat dobrze zrobione, to jest naprawdę super grą na dziesiątki godzin
@shido zrobię sobie taki challenge, żeby przejść do końca gry bez używania power armorów w ogóle

No to ogólnie jest bardzo mało challenging challenge :)
@SuchaSzmata: No właśnie zauważyłem, że w Sanctuary Hills (które jest moją bazą dla power armorów) to jak był czasem jakiś atak raidersów czy innego tałatajstwa, to jak wpadłem pomóc w obronie to nagle zauważyłem, że paru osadników sobie pomyka w power armorach, karwasz twasz. Dobrze, że jak z nimi się gada, to jest od razu opcja powiedzenia im, że "potrzebuję tego power armora, wyłaź z niego" xD