Wpis z mikrobloga

Jest początek wakacji 2005 roku, masz 10 lat i z ekscytacją oczekujesz na pierwsze uruchomienie GTA:San Andreas nagrane na płytce DVD marki Verbatim, które pożyczyłeś od tego fajnego kolegi z kolczykiem i włosami na żelu. Instalacja trwa już od godziny, a ty odliczasz wszystkie załadowane niebieskie kwadraciki.

#gry
jmuhha - Jest początek wakacji 2005 roku, masz 10 lat i z ekscytacją oczekujesz na pi...

źródło: comment_1652253654v8UKy2Ga1hT48tE0pWjakj.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha:
Gra działa w 20 klatkach na sekundzie ze spadkami do 10 na starym pececie, którego nie zrobisz upgradu, bo nie masz pieniędzy, a rodzice nie chcą Ci ich dać, bo sami nie mają. W dodatku nie możesz pograć do woli bo nauczyciele nazadawali gówna na kilka godzin roboty, i rodzice pilnują żebyś odrabiał. A do tego piracka wersja gry co chwilę się wiesza, bo to jakiś stary build, a
  • Odpowiedz
@jmuhha: w 2005 miałam więcej niż 10 lat i było mi przykro jak wyłączyli Kryminalnych przez to że papaj umarł ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jedyne gry w jakie wtedy grałam to Diablo 2, Heroes 3, NFS, AoE i Simsy xd
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Chodzi mi o to ze na przykładzie GTA wieje nudą, albo jak w przypadku Gran Turismo gry są zabijane przez mikro transakcje. Starsze gry typu jakieś Counter Strike czy Team Fortress czy sieciowe strzelanki są olewane przez twórców a konkurencja nie potrafi nic sensownego zaoferować. Rynek gier się mocno zmienił. Kiedyś problemem była bieda teraz miernota to samo można powiedzieć o samochodach pamietam jak sebki kupowały jakieś BMW e30
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Brzmisz jak boomer trochę. Jest masa fajnych gier obecnie, a i w te starsze nikt Ci przecież grać nie broni. Co do aut masz trochę racji, jednakże nadal robi się fajne wozy, miałeś Subaru BRZ czy nowe Mx-5, są hothatche przeróżne. Może nie ma już takiej mody na fajne auta jak dawniej, ale wciąż są produkowane ciekawe samochody.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Mx 5 ostalo się dzięki temu ze jest chyba najtańszym samochodem w tym segmencie BRZ/GR86 to faktycznie coś do pszodu ale jakoś tego hmm mało. Co do gier to kiedy kupisz PC za sporo pieniędzy i nie ma w co grać owszem jest sporo symulatorów np Beam ng ale z innych gier stare jest stare już znane i robi się nudne a co z nowymi? Gdzie ta jakość? O
  • Odpowiedz
@Rustyyyy:
No aut jest mniej ciekawych, bo sporą część klientów stanowią mentalne janusze i ludzie których nie interesują samochody. Dawniej samochody kupowali ludzie w średnim wieku, dzisiaj przeważnie grzyby i firmy, bo przeciętnych ludzi zwyczajnie nie stać na nowy samochód. Kiedyś też były grzyby i kupowali Peugeota 307 czy 407, Reaul Thalia czy tam inną Astrę w sedanie. Teraz tacy klienci kupują te śmieszne suvy, a że stanowią większość klientów
  • Odpowiedz