Wpis z mikrobloga

@Deykun: Z waleniem koni nie ma to związku, ostatni komentarz jest po prostu bardzo dobry. Nawet jeśli nie byłoby tutaj mowy o Korwinie to jest szybką i dobrą ripostą na ewentualne zarzuty, że ktoś "zawsze musi mówić inaczej niż pozostali ludzie".

Retoryka jest tu po prostu dobra. To, że służy słusznej sprawie jest kwestią oddzielną i też godną pochwały, ale nie to miałem we wpisie na myśli.
@Vealheim: (#)

Może nie używaj słowa retoryka i nie wypaczaj tak podle pojęć obiektywności czy rzetelności podczas oceny swojego mistrza, bo mi osobiście uwłacza, że ktoś tak zapatrzony w coś jak ty wyciera sobie twarz tak wartościowymi pojęciami.

W tym tygodniu już się wystarczająco popisałeś swoimi głębokimi myślami w temacie spermy zmieniającej poglądy kobiety.
@Deykun: Widzę, że masz problemy z rozumieniem tekstu w języku polskim. Nigdzie tutaj nie oceniam Korwina, tylko Estewara. W żadną z tych dwu osób nie jestem zapatrzony. Zapisz się do szkoły językowej jeśli jesteś obcokrajowcem, albo zacznij uważać na lekcjach polskiego, jeśli jeszcze się uczysz. Później wróć tu i kontynuuj dyskusję. Ja poczekam.