Wpis z mikrobloga

@sqim: Może i trochę racji w tym jest - jednak prawda taka, że całkiem sporo sobie dopowiedziałeś do tego picia kawy :P No i jak żyję nie widziałem, żeby ktoś kogoś oblał z tego kubka.
@Tleilaxianin: Ja w tym roku w końcu kupiłam sobie porządny kubek termiczny, z którego nic się nie wylewa, nawet jak wrzuci się go do torby i wiem, że na pewno posłuży mi długo. Po wielu wykładach na uczelni, kawa/herbata nadal są ciepłe i można napić się czegoś porządnego, a nie badziewia z automatu. Przy minusowych temperaturach też jest niezastąpiony. :) Nie wiem skąd ta irytacja? :D
@biuna: #!$%@?. Oczywiście trzeba stać z termosem w autobusie i popijać herbatkę bo o 7 rano gdzie tłok jest taki że nie ma centymetra wolnej przestrzeni jest tak zimniutko że trzeba się ogrzać. Daj spokój. Zresztą co cie tak boli że komuś się nie podoba ten trend picia z termosu w komunikacji miejskiej? Nikt ci nie broni ale swoje zdanie mogę wyrazić.

@captain6666: Wyobraź sobie że tak. Zapadłbym się ze
Zresztą co cie tak boli że komuś się nie podoba ten trend picia z termosu w komunikacji miejskiej? Nikt ci nie broni ale swoje zdanie mogę wyrazić.


@sqim: My też Ci nie bronimy mieć swojego zdania. Po prostu wyrażamy zdanie na temat Twojego zdania :) I zdanie to jest takie, że większa część pretensji do kubków z Twojej strony dotyczy projekcji jakie sobie utworzyłeś w głowie na temat osób, które używają