Wpis z mikrobloga

W którą stronę wylatujecie "po pracy" (ok 16/17) na przejażdżkę? #motocykle
Ostatnio się przekonałem, że przez plac centralny to nie ma co XD
Ogólnie to zależy mi na jak najszybszym wydostaniu się z centrum, a przelatywania w korku się jeszcze trochę cykam.
#krakow
  • 9
@devel9k: jedź wolno i ostrożnie, jak inaczej zamierzasz się "przełamać"? ( ͡° ͜ʖ ͡°) każdy, no pewnie patusy nie szanujące czyjejś własności nie, na samych początkach się bał że komuś może uszkodzić auto. A teraz? Podgięta blacha i do odcinki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@devel9k: kokotow jadąc przez klasztorną, co prawda trzeba przejechac koło placu centralnego, ale kierowcy puszczają jak widzą motocykl. Jeżdżę 125 od niedawna i właśnie tam pojechałem na pierwszą przejażdżkę, co prawda późnym wieczorem jak już ruchu tam nie było
@Sahkez: dokładnie, ja tak zacząłem - jak jest ewidentnie miejsce aby nie przekraczać ciągłej lub jakiś kącik, żeby przerywaną wyminąć to robię. Nie pcham się może przez cały korek jak tylko się da, ale i tak (zależnie od sytuacji) przeskakuję od 1/2 do 3/4 korka i powoli skill rośnie ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@devel9k: Weź butelki i poćwicz wolne manewry na jakimś pustym parkingu. Też na początku myślałem że nie będę się przeciskał w korkach. Jak jedziesz z różnica 20km/h to masz sporo czasu na reakcje.