Wpis z mikrobloga

Co nowego na tagu Mirki, kto ostatnio co poprawił w swoim wyglądzie? Gadajcie czy czujecie się lepiej ze sobą po tym. Ja już nie wiem czy się poddać czy nie, nie wiem jak o siebie dbać. Przerobiłem dwie tury izotekiem, błądząc do 20 dermach to ostatnio jeszcze zachorowałem poważnie na łuszczycę i odkąd w miarę się podleczylem to te leki ogólne które przeorały mi organizm zlikwidowały chyba wpływ witA bo smarując kremami znowu zaczęły mi syfy wychodzić a to była chyba najlepsza część mojej twarzy, którą myślałem że w końcu ogarnąłem.. ;( ma ktoś z was tak że skóra wasza wygląda tym gorzej im bardziej chcecie o nią dbać całą ta rutyną czyli oszczyszcanie nawilżanie itp? Nie zdziwię się jak to ja jestem tak #!$%@? ale chciałem tylko spytać. idę chyba zagrać na kompie..
#looksmaxing #uroda #looksmaxxing #dermatologia #przegryw
  • 11
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Zauważyłem, że z wiekiem trądzik mi się zmniejszył (25lvl). Co do łuszczycy to zależy gdzie masz jednak w tym wypadku powinieneś zaopatrywać się w inne kosmetyki niż te z marketu.
  • Odpowiedz
@DrumBass: @Drago380: aby uprzedzić kolejne komentarze, chciałem założyć temat abyście się chwalili co wam pomogło w looksmaxxing, proszę o takie nast. posty - nie odpowiadanie na żale. xD
Krótko to tak, wielu, i już podleczona ale też pełen cyrku proces to był dający mi tylko depresję
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Przecież ci napisałem, że m.in kosmetyki inne niż z marketu przykładowo szampon na łupież to tylko z apteki bo marketowe bardzo wysuszają choć są "nawilżające". Co do trądziku możesz zdrowo się odżywiać, ale efekt będzie widoczny po kilku miesiącach a może być też zerowy. Kolejna sprawa to suplementacja cynku. Stosuję od 2 tygodni i odnoszę wrażenie, że skóra jest w lepszej kondycji, ale na efekty trzeba poczekać jeszcze z miesiąc
  • Odpowiedz
Przecież ci napisałem, że m.in kosmetyki inne niż z marketu przykładowo szampon na łupież to tylko z apteki bo marketowe bardzo wysuszają choć są "nawilżające".


@Drago380: cumplu ale łuszczycy się nie pielęgnuje, już tyle żyje żeby znać skutek reszty porad, brzmi to dla mnie jak maść. A mi cynk nic nie dał i co zrobisz. A włosy myję szmaponem marketowym bo to nic nie robi mi i co zrobisz. Myślisz że
  • Odpowiedz
@interpenetrate: Mam problem z łupieżem od urodzenia i miewam takie dni, że sypie się jak śnieg, ale co tam nie znam się xd. Chcesz poznać prawdę? Łuszczycy nie wyleczysz a co najwyżej możesz złagodzić jej przebieg tyle. Masz w dupie moje zdanie to spoko. Dalej szukaj rad na wykopie bo cię ktoś tutaj wyleczy.
  • Odpowiedz
@Sekra13: Nie wiem jak na ciebie zadziała. Cynk pomaga skórze, ale niekoniecznie na zaskórniki. Poza tym trzeba uważać na produkty mleczne bo one przeszkadzają w chłanianiu cynku. Poza tym możesz spróbować tego cynku bo nie jest drogi tylko trzeba brać regularnie i nie liczyć na to, że efekty pojawią się po tygodniu czy dwóch.
  • Odpowiedz