Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@kaspil: pewnie próbują cie wyruchac, ostatnio jakiś Mirek wstawiał zdjęcie mówiąc, że serwis mówi, że trzeba wymiecic kiere/Mostek, bo nie da rady wyprostować, a wystarczyło odkręcić 2sruby i naprostowac rękami. Sezon się zaczyna, chcą zarobić na nieznających się ludziach,#!$%@?. 1k km to bardzo mało, żeby wymienić napęd. Pokazuje to, że nie jest to pojedynczy wybryk Janusza, a większa akcja januszy. Gdyby każdy na tagu wymieniałby napęd co 1k km to niektórzy
@kaspil: a odebrałaś stare części? Bez ich oględzin trudno stwierdzić czy mieli rację czy naciągali. Ja swój pierwszy wolnobieg zmieniłem po 2410 km, z czego najwięcej się zużył w ostatnich ~500 km jazdy po śniegu sypanym solą i piaskiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
1k km to bardzo mało, żeby wymienić napęd


@Jabco: Powiem ci, że albo starsze SLXy chodziły jako podróby swego czasu albo błyskawicznie zajechałem mniejsze zęby na kasecie... Sam nie wiem co się stało, ale autentycznie zaczęło mi to przeskakiwać po może tysiącu kilometrów, przy czym mam raczej ciężką nogę. Ale coś nie chce mi się wierzyć, że to może być powód. Łańcuch też z grupy i jazda na dwa co 500km.
@kaspil: jeden młody zajechał łańcuch w 6 miesięcy, do końca sam nie wiem jak to zrobił. Drugi zajechał łańcuch + kasetę w mniej niż 9 miesięcy...
W obu przypadkach nowe. nie wiem jak to zrobili. Ale sam sprawdzałem przymiarem.