Wpis z mikrobloga

@widmo82: Trochę Cie ponosi. Gdzieś jest wsparcie-gdzie? To się okaże czy będzie to 100, czy 50pln. Średnio jestem ciekaw twojego portfela, ale zakładam, że sam masz straty na swoich pewniaczkach:)
@widmo82: Cytujesz swoje zdanie, które jest totalnie bez sensu. No ale ja ci nie będę tłumaczył jak bezmyślny ten wpis jest. Ale podpowiem: where "moje typy na Mirko"
@d1ck: wiec tłumaczę jak dziecku sensowność której nie zrozumiałeś:
Typujesz, że mój portfel jest na minusie, więc odpisałem Ci, że jeśli tak samo mylnie inwestujesz to współczuję. Kurtyna.
@widmo82: O proszę. Inwestor z zajebistą skutecznością nam się trafił. Może kmiot i prostak, ale chociaż nie traci. W każdym bądź razie zawsze kupuje w dołku sprzedaje na górce.
Dobra. Skoro już wiem z kim mam do czynienia, to możesz #!$%@?ć.
@widmo82: Napisałem ci żebyś #!$%@?ł, to po co brniesz w to dalej. Idź podnoś innym ciśnienie swoim "hehe cdp se głupi ryj rozwalił hehe" tak średnio raz w tygodniu bo to "hehe zabawne".
Wiesz. Ja nigdy nie napisałem "kupujcie mesjasza gejmingu z Polski bo może tylko rosnąć!", więc czytanie twoich wysrywow po kilka razy w miesiącu działa mi już "lekko" na nerwy. Teraz wróć do pierwszego zdania.