Wpis z mikrobloga

  • 0
@Fracture A on jakoś w 2004 nie pracował u eurodeputowanego Macieja Giertycha? Wtedy gdy robił jakieś studia? Co by znaczyło, że w wieku dwudziestu kilku lat już pracował?
  • Odpowiedz
@Fako: Pomiędzy posłowaniem w lpr a posłowaniem w konfederacji nigdzie nie pracował poza krótkim epizodem bycia asystentem kolegi co był europosłem, a majątek w oświadczeniu miał na poziomie studenta, chyba 10 koła. Stąd beka że starzy go utrzymywali.
  • Odpowiedz
O obowiązkach mężczyzn wypowiada się wieczny student na utrzymaniu mamusi do swoich późnych lat trzydziestych.


@Fracture: Nie mam jak sensownie przyczepić się do logiki wypowiedzi, to zaserwuję argument ad personam - i cyk kolejne zwycięstwo na Konfederacją.
  • Odpowiedz
@Fracture: Ciekawe co tam u prawackich przegrywów (inb4 pleonazm) dzieje się w głowie kiedy dowiadują się, że jeden z liderów ich partii-matki, w przypadku wojny, nakazywałby im walczyć i ginąć za coś, czego nienawidzą.
  • Odpowiedz
@TS_X9: Coś Mi się zdaje, że kukoldem i białorycerzem jesteś! Prawdziwy Mężczyzna nie chciałby by Jego bracia mieli zakaz ucieczki przed wojną gdy tymczasem kobiet mają takie prawo.
  • Odpowiedz
  • 3
Ciekawe co tam u prawackich przegrywów (inb4 pleonazm) dzieje się w głowie kiedy dowiadują się, że jeden z liderów ich partii-matki, w przypadku wojny, nakazywałby im walczyć i ginąć za coś, czego nienawidzą.


@Fracture Jeszcze nie wiem jak, ale na pewno jakoś zwalą winę na lewactwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Fracture: Nie wiem czy nie pousuwał, ale kiedyś można było prześledzić jego twittera i generalnie gość tam siedział całymi dniami przez lata, łącznie z tym, że witał się z wszystkimi po pobudce i żegnał jak szedł spać.
  • Odpowiedz