Wpis z mikrobloga

Pół żartem pół serio - widzę tutaj płonne dyskusje na kto za kim jest - widzę team Domi, widzę team Oliwka....
A gdzie jest team Zdzir - zobaczcie na jakie idiotki wyszły te dziewczyny... oni wszyscy, ta cała trójka jest siebie warta.

Najlepiej w całym odcinku zachował się Jay - na pandorze powiedział że powinni porozmawiać w trójkę a nie przy wszystkich, a później wziął pijanego Zdzira na gdybalnię i uświadomił mu aby nie zachowywał się jak #!$%@? i podjął decyzję jak facet.
#hotelparadise
  • 14
@Rosalinea: Ja nie uważam, że wbijacie kij w mrowisko i dalej nie przepadam za nim, a już na pewno nie uważam go za jedynego rozsądnie myślącego (dalej ostrożnie kibicuje Laurze, która się trzyma na uboczu od tych dram). A że się o nim nie pisze to pewnie bardziej dlatego, że mają na ten moment sielankę w hotelu z eliza, więc w sumie nie ma o czym pisac:)
@Rosalinea: @kipman1: ja wiem, że to pewnie Wy odbierzecie jako czepianie się (tak jak ja odbieram za zbytnie gloryfikowanie jego zachowania, bo powiedział, żeby wyjaśnili sobie to w trójkę) - bo niby taki stonowany i rozsadny, ale to on najbardziej się rzucał do mariki na pandorze (no może oprócz Zenka) i podkręcił dyskusje o tym czy kłamała czy nie, jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Gość jak dla mnie tam mocno
@Dromodron: każdy ma jakąś strategię i uważam że rozgrywa pewne kwestie bardzo dobrze między różnymi uczestnikami/parami, ale chyba każdy się zgodzi że jest to introwertyk level hard - jego reakcje na krzyki mogą być też ekspresyjne a pamiętajmy że pandory trwają wg relacji uczestników po dobrych kilka godzin (3-6 godzin). Wg mnie w realu on może być osobą lubiącą samotność, ciszę i spokój. Nie zgodzę się że to kreacja - zgodzę
@kipman1: Dziwna kariera dla introwertyka, lubiącego samotność i spokój : tiktoker z wrzucaniem filmów z częstotliwością po kilka dziennie. Dla mnie gość z ogromnym parciem na szkło, dobrze się czuje w roli niezrozumianego romantyka, ale ma dużą potrzebą bycia zauważonym (co widać było, jak miał ból na ig, że nie został przedstawiony dostatecznie wspaniale, kiedy zorganizował Elizie urodziny) Tak ostatnio to ja bardziej z tej dwójki kibicuję Elizie, mimo że dzieciuch
@Dromodron: On się wypowiadał chyba w jednym z odcinków dlaczego wrzucał dużą ilość TikToków. Lepsze to niż reklamowanie światełka do zębów. Co do urodzin, ja też momentalnie pomyślałam, że szkoda, że tego w odcinku nie było. Nasza interpretacja zachowania zależy od tego czy kogoś lubimy czy nie. I tu jest tak samo. Na przykład sytuacja z zerkaniem na kamerę- dla jednego to będzie ewidentny sygnał, że ktoś patrzy czy kamera go
@Joanna_Maria_W: Jasne, że tak. Ja po prostu nie przepadam. Mi nie brakowało. To ja tak miałam z Karolina: w przeciwieństwie do większości ona mi nie przeszkadzała za bardzo i te pojazdy uważałam za przesadzone. No i parcie na szkło to jedno, ale reszta nie udaje, że tak nie jest. U jaya wyczuwam, słusznie czy nie, sztuczność.
@Joanna_Maria_W: no dla mnie fakt, że ktoś idzie do RS a potem zerka czy kamera go nie łapie nie świadczy o tej osobie najlepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale co wy macie z tym spokojem i intowertyzmem, to ja nie rozumiem. Chłopak się chyba (czytałam na wykopie, nie widziałam tego osobiście) przyznał, że ma/miał depresję. Stąd to jego zachowanie - stronienie od ludzi, bierność, obojętność itd. Natomiast
Ja nie widzę tu dwóch twarzy, tylko człowieka. Jest w nas i spokój i impulsywność. Zależy to od sytuacji. Przynajmniej ja tak uważam i dla mnie jest to coś naturalnego. Może mam podobny charakter do Jay'a, dlatego rozumiem i stronienie od ludzi i impulsywne zachowania (chociaż nie do końca się z Tobą zgodzę, bo w porównaniu i innymi tych ma bardzo mało z tego co program pokazuje). Myślę, że sama zachowywałabym się
@Joanna_Maria_W: nie śledzę losów uczestników po programie, więc oceniam tylko to co pokazują na Player i ewentualnie to, co wyczytam na wykopie. Ja znów mam doświadczenie z epizodami depresyjnymi i wówczas podobne zachowania, dlatego zwalam Dżeja obojętność na chorobę. Według mnie wśród uczestników mamy tylko dwójkę bardziej impulsywnych, Eliza i Zenek. Reszta jak dla mnie jest od Dżeja spokojniejsza.
@Joanna_Maria_W: Tak naprawdę najspokojniejszym uczestnikiem, który nigdy się na nikogo nie wydarł, nie był impulsywny, nikogo nie ocenił to jest Zdzir( ͡° ͜ʖ ͡°) - możliwe, że po prostu nie zawsze rozumiał, co się do niego mówi, ale nie pamiętam, żeby on chociaz głos podniósł na kogos( ͡~ ͜ʖ ͡°)