Wpis z mikrobloga

@Pociongowy: Pieprzeni oszuści z tymi płytkami :/ Nie dość, że czitują ekwiwalent krwi pełnej to jeszcze nie są zmęczeni po donacji i nie mają przez 2 tygodnie osłabionej wytrzymałość fizycznej

10 lat mi to zajęło, a oddawałem przez większość czasu regularnie tylko zdarzały się różne sytuacje w życiu i odmowy :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cwlmod: byłeś kiedyś oddać płytki? Siedząc przez godzinę a czasem nawet dłużej na tym fotelu naprawdę idzie się zmęczyć i osłabić organizm. Poza tym oddając płytki i osocze tworzysz już gotowy preparat który jest wykorzystywany w krwiolecznictwie a donacja krwi pełnej wymaga obróbki tejże oddanej krwi i jeden taki preparat tworzy się z około 5 donacji krwi pełnej więc niby oszustwo trochę a jednak trochę nie.

Poza tym najważniejsze że oddałeś
@Pociongowy: Panie, płytki to mnie tylko #!$%@?ą, bo inni idą na skróty a ja się męczę, że kwalifikację przejść, bo mam je na dolnym limicie :/

Raz głupio 2 dni po oddaniu KP przebiegłem półmaraton. Jakoś tak dziwnie na pierwszym kilometrze miałem full tętno 165 kiedy podczas treningów wyćwiczyłem je na 120-135 :|

Po płytkach pewnie nie miałbym takie problemu, ani z żadnym innym sportem. Swoją drogą, chyba układ krwionośny mam