Wpis z mikrobloga

Już któryś raz kuce/konserwy zarzucają mi, że "ja na wykopie tylko #konfederacja szkaluję", "99% mojego contentu to #bekazkonfederacji", "ile Ci płacą za plucie na jedyną antysystemową partię" etc. Więc zrobiłem to co lubię - #urojeniaprawakoidalne vs fakty.

Zacznijmy od mirko:
łącznie wpisów - 96
łącznie wpisów w jakikolwiek sposób związanych z konfą - 36 (lista w komentarzu)
procent - 37.5%

Znaleziska:
łącznie dodanych - 67
w tym w jakikolwiek sposób związanych z konfą - 11 (lista w komentarzu)
procent - 16.41%

No kurczę drogie #4konserwy, nie róbcie ze mnie Kleo ¯\_(ツ)_/¯

  • 27
  • Odpowiedz
czyli średnio co dwa dni piszesz coś o konfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Trelik: nawet jeśli to lepsze to niż jakieś >90% contentu kleopatrix, które dotyczy promowania konfy. No i teraz jest w dupie bo ciężko wybronić te bzdury, które konfa prawi na temat rosji i ukrainy ale były takie okresy, że kleo wrzucał po dwa konfiarskie znalezsika dziennie.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
czyli średnio co dwa dni piszesz coś o konfie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Trelik: no biorąc pod uwagę, że lekko licząc 90% to memy, których stworzenie trwa może że 30 sekund na https://imgflip.com/memegenerator to faktycznie normalnie nie nadążam z robotą ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Takiseprzecietniak: broń boże nie pękam, lubię po prostu zmiażdżyć #urojeniaprawakoidalne walcem faktów, jak w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kryspin013: no właśnie piekna Kleo umilkła coś ( ͡° ʖ̯ ͡°). Chciałbym myślęc, że to po mojej małej analizie, ale wątpię. Po prostu tak jak mówisz - to trzeba mieć kilo gwoździ w mózgu by konfederosje bronić
  • Odpowiedz
contentu kleopatrix, które dotyczy promowania konfy


@Kryspin013: Żeby to jeszcze były znaleziska promujące konfę. Nie zdziwiłbym się, że ponad połowa tych konfiarskich znalezisk to byłoby oficjalne materiały propagandowe partii lub inne oficjalne materiały osób/środowisk tworzących konfę

@MglawicaKraba: Jakby ci się kiedyś nudziło to możesz zrobić takie podsumowanie ile znalezisk pochodzi z oficjalnej propagandy jak
  • Odpowiedz
Żeby to jeszcze były znaleziska promujące konfę. Nie zdziwiłbym się, że ponad połowa tych konfiarskich znalezisk to byłoby oficjalne materiały propagandowe partii lub inne oficjalne materiały osób/środowisk tworzących konfę


@Imperator_Wladek: to często były zwykłe przeklejki z ich socialów więc mnie też by to nie zdziwiło.
  • Odpowiedz
257 znalezisk. 88% całości. Na 293 dodane znaleziska jedynie 36 nie prowadzi do czysto agitacyjnych materiałów Konfederacji (ich infografik, stron www etc)


@MglawicaKraba: i potem przychodzi taki kleo nazywa ciebie partyjniakiem lub trollem politycznym.
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: Gdybym miał wtyki do @wykop to bym uroczyście zaapelował o ustanowienie specjalnej odznaki: "zasłużony dla specjalnej operacji zwalczania onuc i pochodnych", ale w świetle tego wpisu, nie jestem pewien czy byłbyś zadowolony, gdym nominował Cię do tej zaszczytnej, patriotycznej odznaki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz