Wpis z mikrobloga

Już któryś raz kuce/konserwy zarzucają mi, że "ja na wykopie tylko #konfederacja szkaluję", "99% mojego contentu to #bekazkonfederacji", "ile Ci płacą za plucie na jedyną antysystemową partię" etc. Więc zrobiłem to co lubię - #urojeniaprawakoidalne vs fakty.

Zacznijmy od mirko:
łącznie wpisów - 96
łącznie wpisów w jakikolwiek sposób związanych z konfą - 36 (lista w komentarzu)
procent - 37.5%

Znaleziska:
łącznie dodanych - 67
w tym w jakikolwiek sposób związanych z konfą - 11 (lista w komentarzu)
procent - 16.41%

No kurczę drogie #4konserwy, nie róbcie ze mnie Kleo ¯\_(ツ)_/¯

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W sumie, żeby nie było, za plecami omawiamy - Cc @kleopatrixx


@MglawicaKraba: Nie wiem co ty chcesz tutaj porównywać. Robisz jakieś programy do zliczania znalezisk, kto co wykopuje, siedzisz na tagu #konfederacja od rana do wieczora i chcesz to porównać z tym co ja robię? Wejście po pracy na google - wpisanie konfederacja - szukaj ostatnie 12 godzin - i jak jest coś ciekawego to wrzucenie tego
  • Odpowiedz
robimy jakieś "śmieszne" memy ze zmniejszeniem twarzy polityków?


@kleopatrixx: nie ma z czego się śmiać to nie robicie, natomiast beka z konfederacji every day every night ( ͡º ͜ʖ͡º)
i to codziennie coś nowego, nie jak #4konserwy roastowanie losowej Julki z twittera przez pół roku xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kleopatrixx: spokojnie Kleopatro - złość urodzie szkodzi ()

Wejście po pracy na google - wpisanie konfederacja - szukaj ostatnie 12 godzin - i jak jest coś ciekawego to wrzucenie tego na wykop co zajmuje 5 min.?

No te 88% czystej agitki raczej temu przeczy, powinno być raczej

Wejście w pracy na profil konfy/krula etc - szukaj ostatnie 12 godzin - i jak jest cokolwiek nowego
M.....a - @kleopatrixx: spokojnie Kleopatro - złość urodzie szkodzi (。◕‿‿◕。)
 Wejście...

źródło: comment_1652045868WORairmJhS1QlmtsOni6J5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
update:

Zacznijmy od mirko:
łącznie wpisów - 125
łącznie wpisów w jakikolwiek sposób związanych z konfą - 57 (lista w komentarzu)
procent - 45.6%
  • Odpowiedz