Wpis z mikrobloga

#oswiadczeniezdupy #xbox #playstation #konsole #gry #gownowpis #pytaniedoeksperta
jest problem, mianowicie: chętnie bym sobie kupił konsolę do grania w fifę, bo to w zasadzie jedyna gra w jaką bym grał (tzn większość czasu na pewno, inne gry co najwyżej połowę czasu razem wzięte), ale szkoda mi wydawać kasę na konsolę dla jednej gry
starej konsoli nie kupię bo przecież na playstation2 raczej mi nowa #fifa nie pójdzie, gejmingowego pc-ta nie mam, zresztą na telewizorze fajniej będzie się grało
co robić?
  • 7
@malyyoda: Napisał przecież, że szkoda mu kasy XD

@ananasowy:
Ja od długiego czasu jestem fanem kupowania używanej elektroniki, więc idąc tym tropem możesz sprawdzić po ile chodzą konsole typu wspomniana wyżej, i wtedy ocenisz sobie czy budżetowo Ci się to spina. Taka konsola praktycznie zawsze stoi w jednym miejscu i ciężko ją fizycznie uszkodzić.

Możesz też zrobić tak jak ja kiedyś, czyli kupić nową konsolę, ograć to co chcesz i
@ananasowy: @malyyoda: Dokładnie Xbox Series S i tutaj nie ma nawet o czym dyskutować. 1000-1200 zł (a używki pewnie jeszcze taniej) i dostajesz elegancką konsolę na której masz pewność że z 5 edycji FIFY spokojnie ograsz. Dodatkowo możesz kupić Xbox Game Pass po taniości (różne sposoby są na necie) i masz ogromną bibliotekę w której jest też EAPLAY (a więc i FIFA tylko zawsze rok do tyłu jakby).
Mam XSS
Dokładnie Xbox Series S i tutaj nie ma nawet o czym dyskutować. 1000-1200 zł (a używki pewnie jeszcze taniej) i dostajesz elegancką konsolę na której masz pewność że z 5 edycji FIFY spokojnie ograsz.


@Krs90: No i to jest konkretna porada, dzięki! Do której FIFY będzie mi to działać? W tym roku wyjdzie FIFA 23, a chciałbym z tą konsolą do FIFY 25 doczekać przynajmniej.