Wpis z mikrobloga

@gaertan: Ale tutaj chodzi o typowe zasady w subkulturze kibiców. Widziałeś skina z długimi włosami w ich subkulturze? Wiadome nie od dziś że cała kibicowska scena walczy z "zasadami" jakie panują. Wydanie zakazu wnoszenia flag o danych wymiarach niszczy te grupy. Nie mówie ze n-----------e sie na stadionie, krojenie barw w 5 na 1 jest ok bo nie jest. Ale czym będzie stadion Legi bez żylety, Lecha bez Kotła... Ja
  • Odpowiedz
@gaertan: I ciekawe co zrobili by kibice Rakowa w meczu z Cracoviią jeśli by ich prezydent miasta czy jakiś tam wójt powiedział że nie możecie wnieść flag, skoro na PP zgodziliście się na to to i tutaj też możecie przecież xDD
  • Odpowiedz
@eyehategod: Ale idąc na typowy sektor gdzie jest prowadzony doping od 1 do 90 minuty, nie idziesz tam nagrywac tiktoka xD więc na dobrą sprawe można to pogodzić.. Dam sobie rękę uciąć że gdyby zamiast Rakowa grała Legia, Legioniście również by nie weszli xDD
  • Odpowiedz
@Czezeixxx: gdzie Raków się ustawiał że też nie wejdzie? Nigdzie nie słyszałem o jakiejś zgodzie. Zasady wejścia były znane dużo wcześniej i Raków potrafił w przeciwieństwie do Lecha się do nich dostosować. Żaden kibol nie ma prawa zabraniać innym żeby wejść na stadion bo sobie wymyślił jakieś zasady.

I ciekawe co zrobili by kibice Rakowa w meczu z Cracoviią jeśli by ich prezydent miasta czy jakiś tam wójt powiedział że
  • Odpowiedz
@gaertan: Zgadzam się z Tobą że żaden kibic nie powinien drugiemu zabronić i to również słabe zachowanie. Nie jestem pewny czy nie było tak że "decyzyjni" czy jak oni sie nazywają z Rakowa nie potiwerdzili tego że również nie wchodzą bez flag?
  • Odpowiedz