Wpis z mikrobloga

Czy polska ma w historii jakieś haniebne czyny?

Ukraina ma banderę, zsrr wiadomo, niemcy również. Czy mógłby jakiś życzliwy mirek opowiedzieć w skrócie?

Według ruskich polacy też nie są świętoszki, ale to wiadomo jak to z nimi jest. W Polsce raczej słyszymy jak to Polska była poszkodowana przez I i II wojne (i słusznie), wyzwoliła się ruskich itd

#ukraina #historia
V.....e - Czy polska ma w historii jakieś haniebne czyny?

Ukraina ma banderę, zsrr...

źródło: comment_1652021986Ci4uX78rYBYeDhLxGfUmWa.jpg

Pobierz
  • 138
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Bzdura, klasyczny sofizmat rozszerzenia. OP potwierdził, że chodzi mu o zbrodnie porównywalne do tych co wymienił. Przestań się ośmieszać.


@WinstonWolf: OP wymienił 2 największych sprawców mordów na świecie oraz Ukrainę, więc twoją upośledzoną logiką jest albo dorównanie największym masowym mordercom, albo Ukrainie i reszta się nie liczy? Jeśli polskie zbrodnie są tak mało znaczące, to dlaczego są ukrywane i się o nich nie uczy?

Powiedz mi tak szczerze, czy jesteś
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: o nie kolejny szur który twierdzi że 30 ofiar jakiegos pogromu to dokladnie to samo co morze trupów po masowym ludobójstwie. Kto ci tak nasral do tej bani typie? Mial wymienić zbrodnie narodu polskiego, wymienił jakies niszowe incydenty grupek pijaczkow. Serio az takim kretynem jestes? Nie widzisz tej subtelnej roznicy?Napisz jeszcze cos o tym ze ukraincy tez popelniaja zbrodnie na obecnej wojnie to ci sie konto usunie i sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
w porownaniu do dowolnej zbrodni sasiadow nie sa to czyny haniebne. Jak ktos rzuci cie sniezka to nie mozesz mu odpowiedzec ogniem z karabinu maszynowego.

Niestety jestem bezsilny na twoja glupote, nie wiem z czego to sie bierze, kto ci tak nasral do tej bani?


@dekorator: nie masz za grosz moralności. Jesteś degeneratem. Porównujesz wymordowanie dziesiątek tysięcy ludzi do rzucenia śnieżką, tylko dlatego że ktoś zabił jeszcze więcej.

To samo co ty robią UPA-owcy, którzy mogą powiedzieć, że mordowanie Polaków, to jak rzucenie śnieżką, bo Sowieci wymordowali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pewnie, ze mamy, ale co innego jedwabne, kilku zolnierzy wyklętych, a co innego 2 ws komunizm, rewolucja francuska, kolonie, belgijskie kongo, balkany i tego typu tematy.


@MarcinDerk: najgorsze jest to, że głupsza część społeczeństwa używa twojej logiki, żeby nie przyznać, że Polska popełniała zbrodnie wojenne, bo ciągle tylko mówią jak nawiedzeni, że inni robili gorzej.

Czy to usprawiedliwia mordowanie dzieci? Polscy zbrodniarze nigdy nie zostali osądzeni. Nawet teraz, pomimo że
  • Odpowiedz
@dekorator: „Chętnie za to się pocieszamy szukając ukojenia w ujemnych cechach innych narodów. A więc: pijemy wódkę, ale i Anglicy piją, mamy niski poziom czytelnictwa, ale Cyganie jeszcze mniej czytają, mamy trzydzieści procent analfabetów, ale Mandżuria ma procent jeszcze większy.”. (Słonimski)

Mogę ci wymienić ca. 40 miejscowości w których w 1941 r. doszło do tzw. pogromów sąsiedzkich na ludności żydowskiej. Mam na myśli te solidnie udokumentowane, tak solidnie, że nawet bezradne komuchy musiały kogoś pokazowo w tym sprawach skazać, choćby w długoletnich „procesach sierpniowych”. Wsadzisz antysemitę-prawaka nosem w akta sądowe, ale dalej nie uwierzy, więc po co. Powiesz, że to nie byli Prawdziwi Polacy, to wszystko ze strachu przed lufą niemiecką, nawet na terenach, gdzie wtedy najmniejszy nawet oddział nie stacjonował. A jak może nawet tak było, to jakieś męty społeczne, zwykłe bandziory, a nie miejscowe elity, ksiądz pod rękę z komendantem osp. A w ogóle to czemu się nie mówi i nie pisze o żydokomunie, albo o tym, że twojemu pradziadkowi żyd rower ukradł dwa wieki temu?

Mogę zupełnie na chłodno uzasadniać, że wprawdzie Gross to #!$%@?ńczy fanatyk i mocno się jebnął, ale minimalnie 30 tysięcy Polaków-Żydów zginęło z rąk Polaków-Nie-Żydów, głównie z powodów ekonomicznych. Mogę długo pisać o tym, że nikt nie ma i nie musi przepraszać za Jedwabne, Radziłów, Wąsosz, Szczuczyn, ale byłoby fajnie nie wypisywać tego sprayem na pomniku ofiar dodając: „…byli
  • Odpowiedz
Porównujesz wymordowanie dziesiątek tysięcy ludzi do rzucenia śnieżką, tylko dlatego że ktoś zabił jeszcze więcej.

Bzdura i kłamstwo. Nigdzie tak nie napisałem.

polska edukacja je ukrywa


moze dlatego ze 30 ofiar to nie jest wielka zbrodnia wojenna warta wspomeninia? Doszlo do tego twojego pustego lba?
  • Odpowiedz
@FunnyLogin: Bardzo fajny esej ale dalej nie zmienia to faktu że na tle innych państw to jest to wspomniane rzucenie śnieżką. Ja wiem ze podnieca cie samonienawisc i jakies wmawianie sobie wielkiej winy, wspolczuje i polecam terapie bo te twoje urojenia naprawde mozna leczyc, ale kazdy czeka jednak na ta zbrodnie ktore by usprawiedliwiala dowolna zbrodnie na narodzie polskim no powiedz jakie to wielkie zbrodnie popelnila polska ze dostala rzez
  • Odpowiedz
@Vosemite: co prawda zamierzchłe czasy i wtedy było to "normalne" w sumie do dziś na wojnach jest to częste ale dwa dni przed bitwa pod Grunwaldem w 1410 roku Polacy mordują praktycznie CAŁĄ ludność miasteczka o nazwie Dobrówno i palą je... Wiem że takie coś pewnie znajdzie się w historii każdego państwa ale pisze to jako ciekawostkę bo wymordowanie cywilii pruskich w czasach cnót rycerskich niektórzy pewnie uznają za haniebne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dekorator: i oczywiście zapraszam na czarnolisto, jak każdego innego zwyrodnialca, który by strzelił dziecku w głowę, bo to taka "mini zemsta".

Jesteś taki sam jak te ruskie, które strzelają do cywilów i dzieci. Wystarczy wam wmówić, że to "mini zemsta".

#!$%@?, jak można być aż tak bezdennie głupim, żeby mordowanie dzieci nazwać "mini zemstą"...
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: jak zesral sie w pampersa tuman xD

mordowanie dzieci jest nieważne, bo ktoś zamordował więcej


Nie napisalem ze jest niewazne, napisalem ze jest niewazne w porownaniu do masowych mordow milionow dzieci amebo xD
Cala reszta posta to ten sam skowyt skonczonego tumana, szczekania i bezsilne pyskowanie uposledzonego czlonka nizin spolecznych ktory jedyne co potrafi to rzucac gownem, bo nie dociera do pustej lepetyny ze jak sasiad zabije ci psa a ty mu 5 dzieci to wtedy sąd skaże cię na dozywocie a nie powie NIEWINNY BO TY MU
  • Odpowiedz