Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, interesuje mnie tylko lot z Poznania do Alicante dla 2+2 (dzieci 2017.01.01 i 2018.02.01), nie udało mi się znaleźć nic poniżej 4300 zł, to już coś takiego jak tanie latanie po Europie się skończyło czy coś mnie ominęło? Chcemy odwiedzić znajomych.
Terminy w jakich możemy lecieć na około 7 dni: 26-31 maja, 14-21 i 23-30 czerwca i potem dopiero 1-28 sierpnia.
Najlepiej bezpośrednie, ewentualnie max 1 przesiadka, ale żeby cały lot nie trwał dłużej niż 8 godzin.
#tanieloty #podroze #ryanair #poznan #wakacje #cebuladeals #fly4free
  • 13
@Konkol: Tak, dlatego dałem sporo widełek w tym cały sierpień, elastyczność że może trwać 5-11 dni, opuszczam przesiadki ale tak by nie trwały wieki, ale jak widać to jest za mało.
@michoopro: tanie latanie nadal istnieje i zasady sa te same - trzeba kupic w odpowiednim terminie na odpowiedni termin. Przykłądowo ryanair ceny zmienia co kilka-kilkanascie dni, czasem ida w gore, czasem w dol. I osobno kupujesz w jedna strone i osobno na powrot
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@michoopro: Te zakresy nie były zbyt jasne - między 26 i 31 nie ma 7 dni, więc założyłem, że chcesz jechać na tydzień zaczynając w tym przedziale.
Generalnie nie oczekuj cudów, jeśli przed sezonem, gdy mogłoby być taniej, masz bardzo sztywne daty, a twoją inną opcją jest sierpień, czyli szczyt sezonu.
myślisz że jakby teraz kupić tanio z do POZ-ALC na sierpień to jest szansa że do sierpnia będzie tani powrotny, tańszy niż dzisiaj wychodzi?


@michoopro: ja tak kupuje. Na azair.cz masz historie cen biletow, zobacz jak zmianiaja sie ceny lotow wokół twoich dat bo tendencja czesto jest taka sama. Przykladowo jak lece 24.07 to sprawdzam zmiany cen z pierwszej polowy lipca i wiem czego sie spodziewac. I standardowo - bilety w