Wpis z mikrobloga

Murki, ostatnio stwierdziłem, że pograłbym w APB Reloaded. Niestety, gra okazała się martwa, więc postanowiłem wrócić po paru latach do GTA Online. Wygooglowałem jakieś gameplaye z tego roku i widzę, że dodano latające motocykle i samochody i w ogóle każdy jest superbohaterem, co mi się nie bardzo podoba. Czy jest sens wracać do tej gry, jeśli chciałbym pograć w faktyczne gta online? Jak najbardziej jestem nastawiony na dołączenie do ekipy i robienie misji.

#gtaonline #gtav
Pobierz Red_Ducc - Murki, ostatnio stwierdziłem, że pograłbym w APB Reloaded. Niestety, gra o...
źródło: comment_1651998487cpTAM7dLyBazQIkg4IQ0OT.jpg
  • 7
Czy jest sens wracać do tej gry, jeśli chciałbym pograć w faktyczne gta online?


@Red_Ducc: ja gram od ok. 2tyg. i w sumie bawię się fajnie, chociaż w godzinach szczytowych trzeba uważać na dzieciuchy rozbijające się po mieście odrzutowcami, ale jak ich nie ma to gra się fajnie i jest co robić... co prawda PS4 here, więc nie mam tego luksusu grania na serwerach RP, ale jak zamierzasz grać na PC
@Red_Ducc: ja nie grałem nigdy w GTA Online (nie lubie gier sieciowych z wieloma graczami) więc od wielu lat gram jedynie w single player + mody, a jest mod dzięki któremu mam dostęp do wszystkiego (ale bez misji) z Online, mod nazywa się Enhanced Native Trainer.