Wpis z mikrobloga

@Jednorenki_Bandyta Rozważam wyjebkę breach (stare), metamorph (i tak zapominam odpalać + słabe nagrody), abyss (backtracking i słabe nagrody), ritual (nie lubię i słabe nagrody) i ewentualnie blight, zależy od buildu
@Jednorenki_Bandyta: każda mapa ma limit mechanik które mogą się pojawić jednocześnie, im mniejsza mapa tym gorzej. Bardziej opłaca się zostawić te, które ulepszasz atlasem a resztę zablokować.

Ja wywalam breach (bo on ma sens tylko dla farmerów delirium) ritual (bo wymaga inwestycji w atlasie) legion (cienizna jak breach jeżeli chodzi o nagrody) i blight (to samo co breach, paliwo do delirium)

nie wiem jak z metamorph (bo ponoć daje pasywny boost
Ja wywalam breach (bo on ma sens tylko dla farmerów delirium) ritual (bo wymaga inwestycji w atlasie) legion (cienizna jak breach jeżeli chodzi o nagrody) i blight (to samo co breach, paliwo do delirium)


@NPC_358034: Nie wiesz co mowisz. Co do breach i rituala sie zgadzam ale legion i blight to cud, miod i orzeszki. Przeruchalem jakies 500 cmentarzy pod legion i 200 sewerow pod blighta.

Ogolnie polecam spojrzec na ten
@eggplantde: lubię harbingera bo nie wymaga ode mnie nic, a w szczególności szczypania się z /trade (jak na przykład heist) albo nie daj boże tft (jak harvest, który jest dla mnie źródłem chaosów do jeweli ( ͡° ͜ʖ ͡°) )