Wpis z mikrobloga

Tydzień temu pisałem nie dotykać!!!
Jak tam wasz komputerowy pieniądz?
Dalej to the moon?
Barany, widzicie co się dzieje z giełda?
Czy Wy na prawdę myślicie, że jak giełda padnie to btc przerw?
Szybko wybudzać się ze snu i nie dotykać jak nie wiecie jak to skonczy i idziecie za ciemnym tlumem
Przeczytajcie sobie jeszcze raz ten wpis, może trochę zmądrzejecie
Pamiętajcie, że to że teraz trochę urośnie, nie oznacza, ze jeszcze nie spadnie..
Już mówię dzisiaj, że niebawem 20k i za jakiś czas jeszcze niżej

P. S Nawet jerome gówno zdziałał,szybki short sqeeze i jedziemy dalej, szczerze to sam przypuszczałem, że odbicie potrwa nieco dłużej, ale jednak ludzie wiedza dokad to zmierza-mowa o giełdzie

https://www.wykop.pl/wpis/65226091/nie-dotykajcie-btc-ani-innych-krypto-poczytajcie-c/"
#gielda #inwestycje #kryptowaluty #btc #gielda
  • 12
@wojton:
Zesrales to się Ty i Tobie podobni z tym swoim gonieniem za stadem
Jak nie kumasz, że pieniądze do sponsorowania tej piramidy parują codziennie, w zastraszającym tępię, to już nie moja wina
Tu nie trzeba być Nostradamus

-Fed drukuje pieniądze - Bull market i wszystko wbija ath, nawet dziecko zarobi
-Fed zakręca kurek i wzrastają stopy procentowe - bear market i wszystko traci kumasz?
@Pankuronium:
To nieźle
Zobacz ile było siana w gospodarce jakieś śmieszne obrazki NFT- to miało tylko wtedy rację bytu, podczas dodruku, bylo tyle pieniędzy, że ludzie inwestowali w dosłownie cokolwiek
Potrzebna była tylko dobra nagonka na produkt i szlo to lawinowo, jak każda piramida
Wiesz o jakich pieniądzach mowa?
Ostatnio parę dni temu Powell napompował akcje, wartość 1 bilion dolarów, na następny dzień już tego nie było...
Takie kwoty znikają z
@Byku_of_wall_street poza tym tak na prawdę gówno wiesz i każdy tutaj gówno wie jak btc zachowa się jak byle Kowalski zacznie odczuwać kryzys na własnej skórze. Jak się okaże że cbdc wchodzi w życie, gotówką ma zniknąć, to widzę olbrzymia szanse na milion dolarów za btc. Z tym cbdc to by była przełomowa sprawa w historii i nikt nie wie jak zachowa się btc. Jesli wiesz coś więcej to stawiaj kasę na