Wpis z mikrobloga

Coś mi zaczęło wciągać po kilka groszy z konta bez mojej wiedzy przeliczyłem na kalkulatorze brakowało z 30-40 groszy a byłem przed chwilą w sklepie chciałem zapłacić i mi zabrakło
Aktualnie mam konto w MBank i ich usługi zaczęły być coraz to gorsze. Przelewy przychodzą mi z opóźnieniem że coś otrzymałem. Są notorycznie jakieś problemy z zalogowaniem, infolinia po godzinie czasu odbiera a kiedyś odbierała po 10 minutach Max. Już nie jest 24 godzinna

Kolega zaproponował Millenium Bank że ma wszystko za zero i nic mu się nie dzieje.

Co polecacie ktoś ma jakieś doświadczenie w związku z bankami?

#kiciochpyta #kredythipoteczny #pozyczka #kontobankowe #porada
Own3d_23 - Coś mi zaczęło wciągać po kilka groszy z konta bez mojej wiedzy przeliczył...

źródło: comment_1651853108Kfq753yS9Zdpnu5UtWUhTV.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Own3d_23: Jestem od 15 lat w ING i miałem raz problem z zapłaceniem w sklepie i była to raczej awaria dostawcy terminala, konto na którym płacisz 7zł za obsługę kartą, chyba że zrobisz nią zakupy za 300zł to wtedy darmo.
Obsługa bramek/parkingów z apki telefonu działa bez zarzutu, w przeciwieństwie do kumpla, który to ma zawsze problemy w mgangu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Sababukin: Mi od września będą ściągać za kartę 7 zł chyba ze wywalę 300 zł czy tam jak ty 350 zł. A że mam dwie MasterCard i Visa to 14 zł. I się zastanawiam czy już nie czas zmienić
  • Odpowiedz
@Own3d_23: też mogę polecić ING. Przez ponad 20 lat tylko raz mnie #!$%@? jak nie mogłem dokupić wódki na moje 30 urodziny, bo mieli jakąś awarię.
Na szczęście szybka zrzutka gotówki uratowała sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Own3d_23: Znikająca kasa na koncie to w mBanku była już 15 lat temu, 15 lat temu właśnie zamknąłem konto u nich za to samo, nikt na infolinii nie potrafił mi wytłumaczyć co się dzieje z tymi groszami, w moim przypadku jak to zauważyłem do czasu aż zamknąłem konto to spokojnie kilka złotych by się uzbierało, 2 miesiące walczyłem z nimi ale się nie dało... Teraz zobacz ile mają kont, ile ludzi
  • Odpowiedz
@Own3d_23: Mam konto w ING i Millennium od kilku lat. Oby dwa banki to dobry wybór. Według mnie aplikacja mobilna ING jest lepsza od tej z Millennium za to ma częściej przerwy techniczne
  • Odpowiedz