Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bb89: no powinnam, u mnie w miescie nie ma od tego nikogo, tylko tacy co do dzieci. A nie wiem jak by to miało wyglądać gdybym miała lekarza w innym mieście
@dobrosulka: kwestia wywiadu, diagnozy i przepisania i trafienia w leki. Nawet jak bym miał dojechać to mi by zależało bo znam ludzi którym leki pomagają i to jest dzień a noc w porównaniu jak funkcjonowali wcześniej
no i powiem dla cb byq że (wbrew moim obawom po napisaniu) maturka poszła dla mnie całkiem nie najgorzej i dostał ja się tam gdzie chciał od dziecka i niby fajnie
ale tuż potem zaczęła się równia pochyła i zjazd totalny i masakra całkowita i tak koncertowo po całości #!$%@?ł ja sb życie że już ciężko byłoby bardziej i nawet nie wyobrażasz i raczej nigdy nie zbliżysz do takiego stanu więc



@
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Chodtok: no to u mnie sie juz przed maturką zaczelo sypac wiec no, masz szczescie ze zaczelo sie tobie po tym jakze waznym egzaminie dojrzalosci, ale tez i pecha ze wgl tak bylo. No cómż. No ja mam nadzieje, ze zdaze to jakos naprostowac moje zycie poki nie jest za pozno