Wpis z mikrobloga

#himalaje #k2 #gorymalgorzaty

Kto przygotowuje sobie materiały do znaleziska o K2 [obiecanego przy okazji znaleziska o Evereście]? Kto tylko czeka aż znajomy odda jedną książkę, a inna przyjdzie pocztą, by mieć już wszystko, czego potrzebuje?

1.JA

Zastanawiam się tylko czy nie zmienić tego K2 na Nanga Parbat- w końcu nasi teraz tam działają i być może jeszcze bardziej przypieczętujemy to, że jesteśmy najlepsi w pierwszych zimowych wejściach na 8000+?

Co myślicie?
hellyea - #himalaje #k2 #gorymalgorzaty



Kto przygotowuje sobie materiały do znalez...

źródło: comment_9eR74iU9xfRDyvzyCyPq2A9c4ANJdQ0J.jpg

Pobierz
  • 19
@jantarka: toć ci dylemat... chcieli K2, ale Nanga teraz bardziej w ten czas. Tylko do K2 już mam chociaż wyselekcjonowane materiały, doczutuję ksiązki, które czytałam dawno etc....
@jantarka: hehe, wbrew pozorom nie jest w takim razie tak wiele czasu ;) bo Everest był 3 miesiące temu, nie wiem ile czasu zajmie mi sklejenie tego K2.. :D nie tak łatwo usiąść i to zebrać, trzeba mieć dzień na to.

Ale sens to ma!
@nofink: dam znać :) zrobię spam listę. Pisaleś jakis komentarz przy Evereście? Bo stamtąd chyba będzie najprościej zebrać zainteresowane nicki.

I dziękuję bardzo :)
@uysy: oj już się ze mną nie drażnij tymi górami ;) właśnie jestem po ponad 12h niemal nieprzerwanej roboty... Pisanie, materiały, czytanie. Mam jakąś 1/3 czy 1/4 całości. Czekam na wznowienie "na szczytach świata" kukuczki i jeszcze jedna morawskiego (akurat nie do tekstu) plus pare drobiazgow- wygrałam je :D