Wpis z mikrobloga

#ikea reklamują się 25 letnią gwarancją na zlew, w moim po 5latach pękła zaślepka, sami stwierdzili że podlega gwarancji i przysłali mi nie właściwą. Po godzinie na czacie pani zaproponowała, żebym złożył reklamację, to złożyłem, i po dosłownie 10sekundach reklamacja została odrzucona, cyt. działanie sił zewnętrznych. #!$%@? mać, IKEA jesteście do dupy.
skaza - #Ikea reklamują się 25 letnią gwarancją na zlew, w moim po 5latach pękła zaśl...

źródło: comment_1651843345zPcDgqAO0aY892VXBgFo88.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skaza: osatnio kumpel mi opowiadał o swoim kumplu ( ͡° ͜ʖ ͡°) że produkuję meble no i nawiązał kontakt z IKEA, wysłali mu dokumentację, jakich ma używać materiałow itp itd. Gość stwierdził, że klej, który ma używać jest #!$%@? i będzie używał tego, co dotychczas. Ikea oczywiście odmówiła, no chyba, że zrobi badania tego kleju, że po 5 latach się rozleci, tak #!$%@?, ROZLECI! Bo ich
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja: A mi ostatnio kumpel opowiadał o swoim kumplu, że produkuje dość dobre wędliny, kiełbasy itd. ogólnie ma dobrą renomę, wszystko schodzi od razu, bo choć drogie, to ludzie widzą, że to jest o wiele lepsze jakościowo niż to w sklepie. No i co sie okazało ostatnio był u niego @kubex_to_ja i stwierdził, że on nie będzie wydawał tyle kasy na żarcie i poszedł sobie nakupić tych najtańszych parówek
  • Odpowiedz
@Murasame: nie wiem do czego pijesz ziomuś xD bo nigdzie nie napisałem co kto ma kupować, nawet nie wiem o co Ci chodzi, ale z parówkami trafiłeś, ostatnio posmakowały mi bardziej biedronkowe niż tarczyńskiego :D
  • Odpowiedz