Wpis z mikrobloga

Nie do wiary. Wlasnie w tok.fm p. red. Jacek Zakowski:
- popiera papieza w opinii iz szczekania nato doprowadzily do wojny,
- poddaje w watpliwosc czy jesli ukraina ma przegrac wojne to warto kontynuowac dostawy broni. Niby jest za dostawami... ale w sumie skoro rosja nie przegra (no bo jest to z jego punktu widzenia to niemozliwe, bo co? Podda sie?) to w sumie czy warto...

I uwaga, jego interlokutorzy Lis, Wołek, Władyka z rigczem go prostuja.

#ukraina #tokfm
  • 15
  • Odpowiedz
@wiekuisty Żakowski to ostatnio zupełnie odpływa. Niedawno bez żadnych ceregieli mówił, że Macierewicz to tylko na leczenie do psychiatryka powinien trafić. I mimo, że z tą opinią się zgadzam, to jednak prowadzący program w radio powinien choć trochę kurtuazyjnie się zachowywać.
  • Odpowiedz
@kiszczak: ok,do tego słowa też powtórzyłbym mój post ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to od dawna poziom Lisa. Oni wysyłają Macierewicza do psychiatryka ale wydaje mi się,że p. Tomasz potrzebuje tej pomocy o wiele bardziej. Bo Macierewicz to polityk,#!$%@? co tam akurat trzeba #!$%@?ć, a Lis jest rozwalony jako człowiek.
  • Odpowiedz
Żakowski rowniez i moim ulubuonym dziennikarzem nie jest mowiac eufemistycznie, ale tezy ktore dzis wyglaszal to juz jest szkodliwe z punktu widzenia [uwaga, bedzie grubo] polskiej racji stanu!!1.
Przekaz jaki plynal z jego wypowiedzi to "przeciez zachod zblizal sie do rosji a wiec papiez slusznie zdiagnozowal ze mordowanie ukraincow to wina zachodu. Rosja nie moze przegrac bo jest duza i silna wiec moze zastanowmy sie czy warto az tak mocno wspierac ukraincow?"
  • Odpowiedz
@wiekuisty: z drugiej strony jesli Ukraina przegra, a jest dosc prawdopodobne ze jesli Rosja bedzie bardzo chciala to tak sie stanie i zalozony zostanie tam pro rosyjski rzad to czy za kilka lat ta bron nie zostanie uzyta przeciwko krajom baltyckim albo Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiekuisty: Żakowski jest bardzo oderwany od rzeczywistości. Dla mnie to on jest takim lustrem jakiejś Doroty Kani (tfu) czy innego Jachowicza.

Ogólnie to tok.fm szanuję, ale przez takie persony jak Żakowski to radio duuuzo traci.
  • Odpowiedz