Wpis z mikrobloga

@Meybah: Nie zakładaj tak, bo faktycznie taki się staniesz. Żyj po swojemu ale miej dobre wartości. Trzeba się starać o siebie bo nikt tego za nas nie zrobi, a jeśli się ma drugą połówkę to jeszcze dochodzi przejmowanie się nią. Póki masz taką sytuację że jesteś sam to właśnie teraz musisz jak najbardziej korzystać z życia "dla siebie", bo chcąc niechcąc w relacji to się troszkę zmienia.
@Meybah: A jeszcze sprawa, że mówisz, że nie masz o czym rozmawiać z ludźmi. No to zamiast shitpostowac o 3 rano jak to ująłeś to pooglądaj akieś filmy dokumentalne z czymś co cię interesowało w dzieciństwie na przykład. Może jakieś akwaria, fotografia czy piłka nożna. Nie wiem czym się interesowałeś, może wspomnienia wrócą i zachcesz wrócić do tego. I wtedy zaczną ci się pojawiać tematy do zagajenia rozmowy :).
@kfiatek_na_parapecie
@Evilus
Ktoś kto się rucha od gimnazjum xd miałem koleżankę co zaszła w ciążę już jak miała 17 lat xd i myślę że dużo kobiet które nie trafiło ze studiami decyduje się na dziecko lekko po 20 albo też które mają słaba pracę. No i nie zapominajmy że przy stosowaniu prezerwatyw do 12 kobiet na 100 zachodzi w ciążę XD