Wpis z mikrobloga

Weźta podrzućta jakieś fajne mniej znane amino (chociaż niekoniecznie wyciągnięte z jakiegoś absolutnego podziemia), bo mi picka zaraz przyjedzie a obejrzałbym sobie coś do jedzenie, lecz nie ma czego. Nie mam żadnych preferencji, dajcie cokolwiek co wam się ostatnio spodobało
#animedyskusja #anime
  • 15
  • Odpowiedz
@kinasato: Po tym jak użyłem frazy "mniej znane" spodziewałem się że się tu pojawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) A mówiąc "ostatnio" nie miałem na myśli daty wydania tylko coś ostatnio oglądanego przez was (no chyba że oglądałeś to w 1989, jak tak to sorry) więc ta bajka też pasi.
  • Odpowiedz
#!$%@?, początkowo balem się że nie zdążę znaleźć sobie jakiejś interesującej bajki przed dojście picki, a teraz boję się że nie zdążę zdecydować którą z podanych obejrzeć
  • Odpowiedz
#!$%@?, początkowo balem się że nie zdążę znaleźć sobie jakiejś interesującej bajki przed dojście picki, a teraz boję się że nie zdążę zdecydować którą z podanych obejrzeć


@Don_Pelayo: Pewnie nic nie obejrzałeś xD
  • Odpowiedz
@Don_Pelayo: nie wiem czy mniej popularne (jeden z najlepszych gundamów) ale jesli ogladasz scieki z ostatnich lat to mogles nie slyszec:
gundam 080 war in the pocket
i moze jeszcze
Ima, Soko ni Iru Boku
  • Odpowiedz