Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć z czego oni kurka wodna żyją? Chata o której nawet ja nie śnie marzyć, a zakupiona przez dwójkę „influencerów” obok których krąży tyle dram. Nie należę do osób, które nic nie robią w swoim życiu, aczkolwiek droga do sukcesu jaką mam jeszcze do pokonania jest bardzo trudna i jeśli nawet uda mi się je spełnić, to o tym co mogę zacząć marzyć i myśleć o realizacji tego marzenia to kurka używany Range - oczywiście w Leasing.

Eh..życie jest niesprawiedliwe

#polskiyoutube #influencer #famemma #majewski #deynn #zarobki
folwgnag94 - Ktoś mi może wytłumaczyć z czego oni kurka wodna żyją? Chata o której na...

źródło: comment_1651780542dw0Cf1F4BPGTlrBWwH3jPq.jpg

Pobierz
  • 31
@1-1-1-1: nie sadze aby po odliczeniu kosztow zycia i podatkow itd mogla oszczedzic rocznie wiecej niz 0.5mln zl a dom pewnie w przedziale 10-20mln wiec to by musiala od 20 lat co roku taka kwote oszczedzac by stac ją bylo na te 10mln, Majewski nie sadze by wiele tam dolozyl bo caly biznes oni na Deynn buduja
@folwgnag94: Kiedyś było tak ze musiales miec kontakty, bogatych starych, byc w jakims zawodzie profesjonalistą, musiales byc zdolnym kombinatorem. Obecnie w swiecie internetu, zarabianie juz bardzo ulatwione, trzaskaja kase nawet ludzie, ktorzy sa totalnie odklejeni i nic soba nie reprezentuja. Laski zakladaja only fansa, wrzucaja cycki co jakis czas i za to budują domy. Chlopy odpala lajwa, powyzywają komus matke i zarobia w 1 dzien tyle co ludzie przez miesiac. Sponsorzy