Wpis z mikrobloga

Ktoś mi może wytłumaczyć z czego oni kurka wodna żyją? Chata o której nawet ja nie śnie marzyć, a zakupiona przez dwójkę „influencerów” obok których krąży tyle dram. Nie należę do osób, które nic nie robią w swoim życiu, aczkolwiek droga do sukcesu jaką mam jeszcze do pokonania jest bardzo trudna i jeśli nawet uda mi się je spełnić, to o tym co mogę zacząć marzyć i myśleć o realizacji tego marzenia to kurka używany Range - oczywiście w Leasing.

Eh..życie jest niesprawiedliwe

#polskiyoutube #influencer #famemma #majewski #deynn #zarobki
folwgnag94 - Ktoś mi może wytłumaczyć z czego oni kurka wodna żyją? Chata o której na...

źródło: comment_1651780542dw0Cf1F4BPGTlrBWwH3jPq.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@folwgnag94: ja tez nie mam pokecia na czym oni sie dorobili bo wyswietlenia od wieeeeelu lat maja slabe a te produkty deynn tez sie wcale dobrze nie sprzedaja i nie ma z tego milionow. Nie wiem za co oni to kupili. Moze Majewki dostal z 0.5mln ale to o tak zapewnie 1/20 wartosci tego domu.
  • Odpowiedz
@folwgnag94: nawet sobie nie wyobrażasz ile tacy influ dostają za promocję jakiegoś produktu, przybycie na jakiś event, chodzenie w ubraniach danej marki, używanie konkretnych kosmetyków, sprzętu do ćwiczeń, itp.
  • Odpowiedz
@CeZ_: No właśnie i komu to potrzebne? Pomyśl, że praca takiego śmieciarza na początku wybuchu pandemii była bardziej przydatna i stawiana priorytetowo niż namawianie innych osób przez tych pseudo gwiazdy na pozostawanie w domach
  • Odpowiedz
Oboje będą walczyć. Federację długo o nich walczyli więc stawki są pewnie duże. Mają długoterminowe współprace więc wkład własny na kredyt mają
  • Odpowiedz
@folwgnag94: Nie martw się. Rzadko takie klauny kończą pozytywnie. Zaraz 5 minut sławy się skończy, a kapitał który mogli zbierać i reinwestowac, jak widzisz przewalają na dobra materialne:p Typowi nowobogaccy, którzy dorobili się na showbiznesie.

Mało to takich było? Narkotyki, alko, dziwki...a po kilku latach płacz i reklamy Dpfow:p
  • Odpowiedz
@TheGreenBastard: Przewalają na nieruchomości, teraz kupili dom, mieszkanie w ktorym mieszkali deynn mowila, ze tez jest ich. To nie są byle jakiego dobra materialne tylko poważne inwestycje, nawet jeśli zrobione przez nich poniekąd nieumyślnie.
  • Odpowiedz
@folwgnag94: I dlaczego uważasz, że życie jest niby niesprawiedliwie. Sorry, ale jeśli chodzi o przestrzeń internetu to tutaj zwłaszcza obecnie kimś może być dosłownie każdy. Wiem, że to może niektórych zszokować, ale zarabianie nie jest wcale jakieś trudne zwłaszcza zarabianie w internecie a co najwyżej czasochłonne. Weź pod uwagę chociażby to, że Deynn jest w internecie od około 10 lat popularna bo jeszcze była askowym fejmem Majewski też od kilku dobrych
  • Odpowiedz