Wpis z mikrobloga

@lukasus: tak gadają ci co robią w januszexie 12 godzin + nadgodziny żeby opłacić swój kredyt 30 letni na potężne mieszkanie 25m2
  • Odpowiedz
@lukasus: to nie powinno być poruszane w kontekście maminsynostwa tylko w kontekście samodzielności. Nie jest tajemnicą że rodzice pójdą do piachu a my będziemy musieli być samodzielni i to jest właściwy priorytet a nie to jak wyglądamy w oczach innych.
  • Odpowiedz
@lukasus: p0laki się spinają o to bo mnożą się jak króliki mieszkając w kurniku i jak jesteś wpadką to cię #!$%@?ą z chaty bo jest za mało przestrzeni xD. Ja mieszkam w malutkim domku bez swojego pokoju i powiedziałem staremu, że skoro nie dokończył pokoi i nie mogłem przez to rozwijać swoich zainteresowań i się uczyć w spokoju to będę go #!$%@?ł.
  • Odpowiedz
Co jest złego w mieszkaniu z Mamą po 30? #przegryw


@lukasus: W zasadzie nic. Wiele zależy od Twojej sytuacji życiowej i nastawienia. Jedynie utrudnia to usamodzielnienie się, jeśli mama Cię dalej "niańczy" w domu.
  • Odpowiedz
@lukasus: nic. tak po prostu gadają ludzie którzy #!$%@? się w kredyt żeby poczuć się lepszym, że jacy to oni nie są samodzielni i dorośli, szkoda tylko, że zapominają do tego dodać, że są przy okazji zadłużeni po same uszy jak ostatnie barany i boją się odpyskować kierownikowi w robocie żeby jej nie stracić i przy okazji swojego mieszkania wziętego w hipotekę którym się tak chełpią
Mystoo - @lukasus: nic. tak po prostu gadają ludzie którzy #!$%@? się w kredyt żeby p...

źródło: comment_1651788943JND1Sw4rCj2n8l7eRib6PC.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz