Wpis z mikrobloga

Mirasy skandal!!!
Pozycja która obstawiłem 2 dni temu, wczoraj od razu po otwarciu gieldy zaliczyła lanie, i to grube 16%
Ten właśnie zysk chciałem zrealizować...
Po próbie zamknięcia pozycji pokazał i się komunikat :position nominal exceeded!
I tak za każdym razem,kiedy próbowałem zrealizować zysk
Koniec końców zamknęło mi pozycje po jakiś 8 nieudanych próbach, ale już niestety mój zarobek zmniejszyl się o 50%,bo pozycja zamknęła się dopiero po 3 minutach walki
Zadzwonilem do xtb do Warszawy (20 minut na sluchawce) i babka której przedstawiłem moją sprawę, powiedziała, że idzie do działu technicznego w mojej kwesti
Czekam i czekam i wiecie co? Gówno
Twierdzi, że nic nie widzą, wszystko jest ok

Powiedziałem jej, że pierd.. li głupoty, bo na całe szczęście mam screena zrobionego i tak jak byk w górnym rogu jest napisane position nominal exceeded, także sobie tego nie wymyślam
Poza tym w internecie nic nie ginie i skoro ja mam taki alert, to u nichw systemie będzie tymbardziej,

Koniec końców, słysząc że mam na to dowód powiedziała zebym napisał zażalenie w pokoju inwestora i dołączył tego screena

Oczywiscie już do nich napisałem, teraz mają tydzień na rozpatrzenie mojej sprawy
Ku... A wykręcić to są pierwsi i nie masz nic do gadania, ale zeby oddać co zabrali, to tydzień czasu trzeba czekać, aż łaskawie pochyla się nad tematem, masakra
Gdybym nie zrobił tego screena to mógłbym pisać, ale nie wiem po co...
Problem? Jaki problem? Pierwsze słyszę, u nas się wszystko zgadza
Banda krętaczy
Foto.
#gielda #inwestycje #pieniadze
Bykuofwall_street - Mirasy skandal!!!
Pozycja która obstawiłem 2 dni temu, wczoraj o...

źródło: comment_16517469343xMHborSQngy74DPy17fAS.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
zeby oddać co zabrali, to tydzień czasu trzeba czekać, aż łaskawie pochyla się nad tematem, masakra


@Byku_of_wall_street: ale peirdolenie, normalne, że muszą mieć czas na to, żeby posprawdzać. Tydzień to i tak spoko, wiele firm na reklamację ustala sobie 2 tygodnie i jakoś jest ok
  • Odpowiedz
@masterix:
Ale chyba nie jest normalne, że po udaniu się to działu technicznego powiedziała, że jest, wszystko ok
Nawet powiedziała za jaką kwotę zamknięta została pozycja i ile zarobiłem
Wszystko niby widzą, ale takiego alertu nie są w stanie się dopatrzyć, pozostają ślepi
  • Odpowiedz
@Byku_of_wall_street: w skrócie to xtb zawsze wysyłało rozliczny PIT do US, normalnie rozliczali wszystkie transakcje tak jak to powinno być (pomijając lekkie błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)). W tym roku stwierdzili, że w sumie to nie będą rozliczać transakcji zagranicznych bo nie. Klienci się lekko mówiąc zirytowali, bo tak jak między innymi ja, korzystali z xtb tylko dlatego, że nie trzeba martwić się PIT. Po lekkiej nagonce
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Byku_of_wall_street: po amc i gme nie wiem czemu ludzie się pakują na longi w jakichs brokerów skoro to samo mogą mieć u każdego normalnego maklera bankowego

Nie mówię o shortach bo w Polsce chyba bodajze pko tylko jakieś szczątkowe ma.
  • Odpowiedz
@Byku_of_wall_street: Ustawiłem o 9:05 zlecenie na 4.3 kupno, o 10:40 kurs zjechał na 4.2944 i zlecenie nie weszło. Wszystkie arkusze jakie znalazłem miały ceny poniżej 4.3 a oni powiedzieli że ask nie zszedł. Do tej pory nie udostępnili arkusza i nie odnieśli się do tego że w ich własnej aplikacji cena ask była niższa a zlecenie nie weszło :)
  • Odpowiedz