Wpis z mikrobloga

@youngP: Z ta dwubiegunowka to bylo pytanie, natomiast po obejrzeniu calego to wydaje mi sie ze sie po prostu przecpal, psychodeliki takie rzeczy robia z mozgiem. I ja sie nad nim nie pastwie, po prostu zauwazam ze cyklicznie na glownej youtuba wyswietlaja mi sie filmiki Gonciarza w ktorych opowiada ze byl nieszczesliwy cos odkryl/ przemyslal i teraz jest szczesliwy i koniecznie sie tym musi z nami podzielic.
@KanzenHeno: No a czemu ma się tym nie dzielić? Nikt nie zmusza do oglądania. Wielu osobom tego typu filmiki pomagają, bo zaczynaja w ogóle o tym myśleć, może maja podobnie i podejmują jakies działania.
To osoba rozpoznawalna wśród młodzych, ma swoje zasięgi, a krzywdy nikomu tym nie robi
@wielkimustaf: Ja tylko zauwazam ze typ wrzucil nie wiem 3 ? 4 ? film o tym ze byl nieszczesliwy i juz jest szczesliwy bo znalazl magiczny sposob na to ( akurat w tym filmiku mozna powiedziec ze doslownie magiczny ) a Ty wyskakujesz ze komus to pomaga ? Bardzo watpie, nigdzie go jakos mocno nie krytykowalem tylko bardziej sie zastanawialem co moze stac za jego problemami, ani tez nigdzie nie mowilem