Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy czy znacie w #krakow fizjoterapeutę/trenera, który ogarnąłby hipermobilność stawów? Marzy mi się taka sesja na siłowni, ale boję się, że tak się rozpędzę, że mi noga albo ręka wyjdą że stawów i tyle będzie z zabawy.
  • 10
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@genialny_geniusz w sensie mój zakres ruchu nie ma funkcji stop... Wyskakują mi stawy, wejdą na miejsce, ale boli.. Rzepka w kolanie, ramiona, miałam też zwichnięte żebro...
@Matemit nie chodzę jeszcze, ale zależy mi na Ruczaju i okolicach
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Matemit spoko, dawaj
@genialny_geniusz taka przypadłość... Niestety w moim krótkim życiu usłyszałam tyle sprzecznych tak od lekarzy i fizjo (łącznie z tym, żebym broń borze nie brała się za jakikolwiek sport, bo mi się to pogłębi), że stwierdziłam, że chrzanić to i chcę popracować nad ciałem. Fintess z ytb to dla mnie za mało, więc szukam kogoś, kto miał już styczność z takimi osobnikami jak ja :(
  • Odpowiedz
@estetka: no zawodowym sportowcem, to na pewno nie zostaniesz. Sprinty i dwubój olimpijski raczej też odpada. Ale trening siłowy nakierowany na poprawienie stabilizacji jest wskazany, a nawet konieczny. Jakichś trenerów na pewno w Krakowie znajdziesz, ale niestety w tym nie pomogę
  • Odpowiedz